Oude Chinees porseleinen inktpot (1e helft 20e eeuw?), opengewerkt 6x8x8cm. Cond.: G
Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M
Acht keramieken borden ca. 1900; 6x Petrus Regout Maastricht met ruitervoorstellingen (3x heel, 2x haarscheur, 1x gelijmd). en 2x bordjes gemerkt Hackwood met tekst "Ter Uwer Verjaring en op uw Geboor...
Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R