14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe 2091
18x Stuttgarter Weihnachtskrippe
Startprijs 15 EUR
Bronzen varken 5113
Bronzen varken
Startprijs 120 EUR
Ca. 100 Postkaarten Brabant 2701
Ca. 100 Postkaarten Brabant
Startprijs 75 EUR
Bronzen schaal 5079
Bronzen schaal

45 EUR

A.M. Nr. 370 3008
A.M. Nr. 370
Startprijs 100 EUR
Litho Koornstra 1398
Litho Koornstra

80 EUR

Pop, K.W. (Konig Wernicke) 3017
Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 60 EUR
Pop 3042
Pop
Startprijs 240 EUR
3 Poppen Duitsland 3023
3 Poppen Duitsland

60 EUR

2 Beeldjes, Boedha 5094
2 Beeldjes, Boedha

35 EUR

Pendant, strand 1413
Pendant, strand

45 EUR

Stilleven, C. Kemp 1079
Stilleven, C. Kemp

15 EUR

Sepia 1445
Sepia
Startprijs 60 EUR
Bronzen dolk, 15e eeuw 2003
Bronzen dolk, 15e eeuw

275 EUR

Olielamp empire 2018
Olielamp empire
Startprijs 175 EUR
Lamp 2022
Lamp

100 EUR

Wandconsole 2033
Wandconsole

80 EUR

6-Persoons bestek + cassette 2048
6-Persoons bestek + cassette

30 EUR

4 Schaalmodellen 1:18 3047
4 Schaalmodellen 1:18

20 EUR