Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.
Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G
2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G
Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G