Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 350 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

Lamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.

Wandconsole
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

Frans marmeren klokkenstel
Startprijs 150 EUR

Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G

Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startprijs 4.000 EUR

Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...

6-Persoons bestek + cassette
Resultaat: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G

Buffetkast Henri Deux
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G

Eiken theetafel
Startprijs 140 EUR

Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.

Wortelnoten bureau
Resultaat: 270 EUR

Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...

Borstbeeld Tepplisch
Startprijs 290 EUR

Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.

Trommel bodemvondsten
Resultaat: 23 EUR

Oude koektrommel A.J. ter Waarbeek met oude bodemvondsten Twente, keramiek 17e-18e eeuw Cond.: G

6 Diverse borden
Startprijs 25 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G

2 Kommen
Startprijs 30 EUR

2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G

2 Porseleinen groepjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G

Grote imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

Moccaserviesje
Resultaat: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

Keramieken schenkkan
Startprijs 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Kantonees vaasje
Startprijs 35 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G