Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Fayence kip, 2e helft 20e eeuw, ge,merkt:E.Palamar. 19x18x11cm., Cond.:G
Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R