Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G
C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G