Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Notenhouten voetenbankje met petit-point bekleding met bloemmotief ca. 1900 in zeer goede staat 22x36x36cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G
Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.
Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R