Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Ring GG /WG, 750/000, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting, welke iets uitsteekt aan de randen. In de zetting zit een briljant geslepen diamant van 0.17 SI. ø...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U
Oorhangers oud GG,585/000 3 paar, 2 paar met losse hangers in tulpvorm, 3,1 gr.
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...