Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Chatelaine WG 750/000, met briljanten ca. 0,50 crt SI/W,GW. Lengte 60mm, 7,1 gr.
Chatelaine oorhangers WG met briljanten ca. 1,00 crt, SI/GW-W. Lengte 45 mm. 10,9gr.
Ring WG 585/000 met 2 rijen met 7 briljanten, totaal 0.28 crt. gezet n poten. ø 47, ca. 2,2 gr.
Ring WG, 585/000, massief hoogopstaand model met een briljant 0.24 crt. ø 57, ca. 6,1 gr.
Ring WG 585/000, bloemmotief. In het midden zit een briljant geslepen diamant gezet in een 6 poot-chaton. Daaromheen zitten 6 blaadjes met 6 wat kleinere briljant geslepen diamanten. Totaal diamantgew...
Ring GG 585/000, met in het midden een witgouden ronde zetting waarin een briljant geslepen diamant van 0.15 crt. SI/P W zit. Aan weerszijden van de middensteen zitten 2 briljant geslepen diamanten va...
Elegante GG ring, 585/000, met 25 briljanten, ca 0.50 crt. P/W, gezet in een ruitvormige witgouden zetting. ø 55, ca. 3,6 gr.
Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.
Broche, GG 585/000, met 6 diamanten met oudslijpsel, totaal 0.50 crt SI/W van ca.1870. Voorzien van veiligheidsketting met speld, lengte 50 mm, 6,0 gr.
Ring GG 585/000, in de vorm van een vis met oranje Saffieren, totaal 1,00 crt met een mooie kleur, en briljanten totaal 0,17 crt. SI/W. ø 55, 4,6 gr.
Broche GG 585/000. Langwerpig, gebogen model, gekruld aan het uiteinde. De gehele broche is gepolijst. Lengte 8,3 cm. ca.7,6 gr.
Ring GG 585/000, met een slag. In het midden in een witgouden chaton met een wat grotere briljant geslepen diamant. Aan de weerskanten zitten 4 stenen verlopend van grootte gezet in een slag. Totaal ...
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U
2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
6 Hollands zilveren835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
Hollands zilveren 835/000 theezeef op zilveren houder met kristallen lekbakje. H. 6.5 cm.Zilvergewicht ca. 72 gr. Cond.U
3-Delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Antiek Hollands zilveren 835/000 trekpotje op zilveren comfoor. Trekpotje: tapstoelopend met parelrand bewerking, eind 1800. MT.:Frans Ernst Held Amsterdam. ø 9.5 cm., H.13 cm., Cond.:UComfoor:zilver ...
Hollands zilveren 835/000 mokkakannetje met houten handgreep en knop op scharnierende deksel. Jaarletter Z 1934. MT: A.Willemse, Amsterdam..ø buik 7 cm. Hoogte 16 cm. Totaal gewicht ca. 278 gr. Cond.:...
Twee grote Australische opaliserende opalen in vloeistof. Afkomstig uit de Cooper Paddy mijn.