Armband WG 585/000, met ovaal gefac. robijnen en briljanten, totaal 0.50 crt. W/SI-P met bakslot en veiligheidsacht. Lengte 18,5 cm, 7,8 gr.
Oorstekers GG, 585/000. Rond-fantasie model met een driehoek, welke bezet is met 10 briljant geslepen diamanten, per oorsteker, totaal 0,20 crt SI, pave gezet. De oorsteker beschikt tevens over een kl...
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G
Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G
Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.
Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's
Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.