Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G
Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Zilveren diverse sieraden,bedels, hangers, ringen,oorhangers, muntranden etc met diverse stenen. 150 stuks. totaal ca.345 gr.