Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas aardewerk met tin
Startprijs 20 EUR

Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G

Pors. vaasje + strooier
Resultaat: 50 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Herend porseleinen vaas met vogel en vlinderdecor, 1x strooier met bloemendecor Richard Ginori 11,5-14,5cm. Cond.: G

3-Delig koffieservies
Resultaat: 15 EUR

3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G

Celadon vaas, vierkant
Startprijs 30 EUR

Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.

Doosje bodemvondsten
Startprijs 25 EUR

Kavel bodemvondsten, aardewerken scherfen (ca. 17e eeuw?) Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 100 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Zilveren kelk
Resultaat: 70 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.

Ring GG diamant
Startprijs 130 EUR

Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.

Rijk bewerkte koffiekan
Startprijs 725 EUR

Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G

Lage achtkantige tafel
Startprijs 100 EUR

Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G

Broche GG, Gourmetschakel
Resultaat: 40 EUR

Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.

Louis Philippe vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G

Opengewerkt Chinees inktpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen inktpot (1e helft 20e eeuw?), opengewerkt 6x8x8cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.

Art Deco dekseldoos
Startprijs 20 EUR

Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G

Ring GG/WG Citrien Briljant
Resultaat: 380 EUR

Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.

Malachiet collier, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks

Kruik, Lebret
Startprijs 20 EUR

Vervallen uit veiling

Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR

Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:

Wit marmeren pendule
Startprijs 190 EUR

Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,

Wandklok Junghans
Resultaat: 50 EUR

Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.