v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G
Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
G. Poggenbeek 1881 (Amsterdam 1853 - 1903), aquarel op papier, eenden bij een plas Cond.: G
W. v.d. Valk, ets op papier, riviergezicht met molen 32x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bomenlaan met kasteel 30x40cm. Cond.: G
Marjolijn van Ginkel 765/3000 (1946 Haarlem), zeefdruk op papier, trio mensen 19x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M