Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf in de bek, ongemerkt 20e eeuw ( 1 staart gelijmd) 14x14x6cm. Cond.: R-G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G