Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Misslag 10 cent
Resultaat: 40 EUR

Zeven misslagen Nederland van 10 cent 1970 t/m 1980.

Bronzen gewichtje + lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G

Notarislamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G

3 Oosterse munten
Resultaat: 180 EUR

Drie Chinese munten 100 Cash, FR/ZF

Doosje met afbeeldingen
Startprijs 250 EUR

Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U

Engels zilv. cabaret
Startprijs 490 EUR

Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Broche GG, 7 briljanten, Quinn
Startprijs 700 EUR

Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

11 Biljetten Westerbork
Resultaat: 200 EUR

Elf Biljetten kamp Westerbork Cond.: G

Doosje bodemvondsten
Startprijs 25 EUR

Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 180 EUR

Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...

6 Lepels & Vorken Christofle
Resultaat: 30 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

Aquarel, bloemen
Startprijs 20 EUR

-

Guess Horloge
Resultaat: 50 EUR

Ongedragen Guess horloge in originele doos 8,5x10x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G

Sabel
Startprijs 170 EUR

Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M

3 Onderscheidingen
Resultaat: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Sidetable
Resultaat: 45 EUR

Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R