Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.

Kristallen vaas
Startprijs 35 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand

Wandconsole
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

3 Opaline siervazen
Resultaat: 20 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Meissen vaas
Resultaat: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

6-Persoons bestek + cassette
Resultaat: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G

12x Royal Copenhagen plates
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

Weegschaal, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

KPM dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Messing presenteerdoos
Resultaat: 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G

Parelmoer doosje
Resultaat: 20 EUR

Parelmoer brillendoosje met bril 19e eeuw. Scharnier zit los en stukjes weg 15x2,5x4,5cm. Cond.: R

3 Delen koper/messing
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Vurenhouten wandpaneel
Resultaat: 20 EUR

Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G

6 Tegels blauw, dieren
Resultaat: 70 EUR

Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

Keramieken kip, gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Fayence kip, 2e helft 20e eeuw, ge,merkt:E.Palamar. 19x18x11cm., Cond.:G

2 Dekselvaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5

Keramieken onderzetters
Resultaat: 20 EUR

Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G

13-Delig gebaksstel
Startprijs 20 EUR

13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G

Chin. porseleinen trekpot
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G