Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...
Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 9x7cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
F.M. van Notten 1816, sepia op papier, man met hengel aan de waterkant 25x18cm. Cond.: G
K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G
Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.