Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Duitse celluloid poppen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

7 Duitse poppen
Startprijs 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Grizzly beer
Startprijs 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

Kerstner
Resultaat: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Kavel postzegels
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G

Reliëf van zandsteen
Startprijs 200 EUR

Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 25 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Staande beuken lamp
Startprijs 30 EUR

Grote 30-er jaren beukenhouten staande lamp met getorste voet en etage 180xø50cm. Cond.: G

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR

Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R

Appelketel
Startprijs 30 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

4 Borden, Nymphenburg
Startprijs 15 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

Mac Dermott pennenset
Resultaat: 25 EUR

Double Cross Mac Dermott pennenset in origineel etui in zeer goede staat 16,5x7x2cm.

Grammofoon, messing hoorn
Resultaat: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

Kokeshi dolls
Resultaat: 90 EUR

12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,

Wandlampje met putti
Startprijs 90 EUR

Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G

3 Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G

4 Hengselpannen gietijzer
Startprijs 40 EUR

Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Startprijs 70 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

Bakje, zilv. rand
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G

Stilleven, Beekman
Startprijs 50 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

2 Tinnen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee tinnen kandelaars ca. 1800 ca. 20cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Startprijs 30 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Alma Held
Startprijs 60 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R