14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Schilderij, landschap 1323
Schilderij, landschap

25 EUR

Schilderij, landschap 1328
Schilderij, landschap

50 EUR

W. Heidtman, landschap 1330
W. Heidtman, landschap
Geen vanafprijs
Schilderij landschap ca. 1800 1494
Schilderij landschap ca. 1800

35 EUR

Schilderij W. de Zwart 1667
Schilderij W. de Zwart
Geen vanafprijs
Grote hanglamp 2423
Grote hanglamp

75 EUR

Vaas 6139
Vaas
Geen vanafprijs
Zeus 6141
Zeus
Geen vanafprijs
2 Satsuma beeldjes 6170
2 Satsuma beeldjes
Geen vanafprijs
3 Delen steengoed 6283
3 Delen steengoed
Geen vanafprijs
Amazone op paard 6576
Amazone op paard
Geen vanafprijs
Vaas met deksel 6577
Vaas met deksel

20 EUR

6 Provinciemunten Utrecht Stad 771
6 Provinciemunten Utrecht Stad

10 EUR

3 Plated schalen 141
3 Plated schalen
Startprijs 10 EUR
6 Plated ijscoupes 146
6 Plated ijscoupes

10 EUR

Zilv. suikerklontjes-tang 149
Zilv. suikerklontjes-tang

15 EUR

Zilveren zoutlepeltje 244
Zilveren zoutlepeltje

15 EUR

Loterij lot 04-01-1792 751
Loterij lot 04-01-1792
Startprijs 10 EUR
Ets, Peter von Halm 1032
Ets, Peter von Halm

10 EUR

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd 1034
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd

10 EUR

Ets, Martin Engelbrecht, diersoorten 1036
Ets, Martin Engelbrecht, diersoorten
Startprijs 10 EUR
Borduurset 1771 1058
Borduurset 1771

10 EUR

Litho, Gavarni 1062
Litho, Gavarni
Startprijs 10 EUR
't Kolkje Amsterdam 1155
't Kolkje Amsterdam

10 EUR