Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring briljant WG 58
Ring briljant WG
Startprijs 8.500 EUR
Amsterdams staand horloge 3642
Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR
Wortelnoten kabinet 4208
Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR
Beeld vrouw 18e eeuw 6001
Beeld vrouw 18e eeuw
Startprijs 4.000 EUR
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil 4001
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startprijs 4.000 EUR
Jan Voerman 1015
Jan Voerman
Startprijs 3.500 EUR
Secretaire Louis Seize 1780 4005
Secretaire Louis Seize 1780
Startprijs 3.000 EUR
5-Kaars kandelaar, Cupido 240
5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR
Plateel tableau, Rozenburg 6013
Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR
Jugendstil schaal op voet 13
Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR
Armband WG brilj. smar.onyx 8
Armband WG brilj. smar.onyx
Startprijs 2.500 EUR
Koppel vuursteen pistolen 2065
Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR
A.J. Zwart 1009
A.J. Zwart
Startprijs 2.000 EUR
12 Beeldjes KPM, jaargetijden 6003
12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR
Gouden vogelbroche, 90 brilj. 30
Gouden vogelbroche, 90 brilj.
Startprijs 1.700 EUR
Grote bronzen krijger 5004
Grote bronzen krijger
Startprijs 1.600 EUR
Biedermeier hoekkast 4003
Biedermeier hoekkast
Startprijs 1.600 EUR
Gouden ring, emaille, brilj. 33
Gouden ring, emaille, brilj.
Startprijs 1.600 EUR
Grote groep Meissen 6008
Grote groep Meissen
Startprijs 1.500 EUR
2 Bronzen kandelaars 5110
2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen beeld, lampendrager 5008
Bronzen beeld, lampendrager
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Bronzen valkenier 5005
Bronzen valkenier

Resultaat:

1.600 EUR

Biedermeier sofa 1820 4008
Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Zilveren olifant 65
Zilveren olifant

Resultaat:

2.800 EUR