Grote keramieken celadon visvaas ca. 1900 in zeer goede staat 35x22x12cm. Cond.: G
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M
Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G
Grote porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor ca. 1900, ongemerkt. Chipje af van tuit 26x16x22cm. Cond.: R-G
Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G
Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G
6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Royal Doulton, Lilien porzellan, Royal Mosa en Langenthal. ca. 18-22cm., Cond.:G
Oude Chinees porseleinen inktpot (1e helft 20e eeuw?), opengewerkt 6x8x8cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen diepe borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø25cm. Cond.: U
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen dessertschaaltjes met bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw. In perfecte staat ø15cm. Cond.: U
Prachtige Duitse KPM porseleinen sauciere met bloemen-, insecten- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 9x25x19cm. Cond.: U
Prachtige Duitse KPM porseleinen geschulpte schaal met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 23x23cm. Cond.: U
Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G
Oud KPM porseleinen bord (Duitsland) ca. 1920 met bloemen en gouddecor (haarscheur) ø24,5cm. Cond.: R
Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G
Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.
Kantonese vaas ca. 1900 (gelijmd) met figurendecor 34xø17cm. Cond.: S
Vijf Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuw met blauw decor. Beschadigd ø10,5-ø14cm. Cond.: S
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M
Oude Chinees porseleinen gemberpot 20e eeuw met groen/rood bloemendecor 15xø13cm. Cond.: G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...
Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Swan Lake". Limited edition 1977, Nr. 43632. In zeer goede staat 24,5cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Sleeping Beauty". Limited edition 1978 Nr. 43632 20,5x21x12cm. Cond.: G
Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen sierbord van Franklin Porcelain. "Mothers Day 1977", limited edition Pennsylvania ø24cm. Cond.: G
Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Oud Wedgwood of Etruria keramieken restservies, decor Kashmar (bloemendecor), 22 borden, 2 dekselschalen, melkkan, suikerpot, schaal, asbak, 6 eierdoppen, grote kom en 5 schaaltjes. Paar chips af Cond...
43-Delig Duits Rosenthal servies met bloemendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt met een rode F; 14x kop&schotel, koffiekan, melkkan, suikerpot, 3x diep bord, 4x ovale schotel, restborden (soep, ontbijt e...
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R
Grote blauw Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 20e eeuw in goede staat 61xø21cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
Mangaan 4-pas tegels 19e eeuw met Jeruzalem veer decor, 2 tegels licht beschadigd 12,7x12,7cm. Cond.: G
Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G