Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Chatelaine WG 750/000, met briljanten ca. 0,50 crt SI/W,GW. Lengte 60mm, 7,1 gr.
Chatelaine oorhangers WG met briljanten ca. 1,00 crt, SI/GW-W. Lengte 45 mm. 10,9gr.
Ring WG 585/000 met 2 rijen met 7 briljanten, totaal 0.28 crt. gezet n poten. ø 47, ca. 2,2 gr.
Ring WG, 585/000, massief hoogopstaand model met een briljant 0.24 crt. ø 57, ca. 6,1 gr.
Ring WG 585/000, bloemmotief. In het midden zit een briljant geslepen diamant gezet in een 6 poot-chaton. Daaromheen zitten 6 blaadjes met 6 wat kleinere briljant geslepen diamanten. Totaal diamantgew...
Ring GG 585/000, met in het midden een witgouden ronde zetting waarin een briljant geslepen diamant van 0.15 crt. SI/P W zit. Aan weerszijden van de middensteen zitten 2 briljant geslepen diamanten va...
Elegante GG ring, 585/000, met 25 briljanten, ca 0.50 crt. P/W, gezet in een ruitvormige witgouden zetting. ø 55, ca. 3,6 gr.
Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.
Broche, GG 585/000, met 6 diamanten met oudslijpsel, totaal 0.50 crt SI/W van ca.1870. Voorzien van veiligheidsketting met speld, lengte 50 mm, 6,0 gr.
Ring GG 585/000, in de vorm van een vis met oranje Saffieren, totaal 1,00 crt met een mooie kleur, en briljanten totaal 0,17 crt. SI/W. ø 55, 4,6 gr.
Broche GG 585/000. Langwerpig, gebogen model, gekruld aan het uiteinde. De gehele broche is gepolijst. Lengte 8,3 cm. ca.7,6 gr.
Ring GG 585/000, met een slag. In het midden in een witgouden chaton met een wat grotere briljant geslepen diamant. Aan de weerskanten zitten 4 stenen verlopend van grootte gezet in een slag. Totaal ...
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U
2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
6 Hollands zilveren835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
Hollands zilveren 835/000 theezeef op zilveren houder met kristallen lekbakje. H. 6.5 cm.Zilvergewicht ca. 72 gr. Cond.U
3-Delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Antiek Hollands zilveren 835/000 trekpotje op zilveren comfoor. Trekpotje: tapstoelopend met parelrand bewerking, eind 1800. MT.:Frans Ernst Held Amsterdam. ø 9.5 cm., H.13 cm., Cond.:UComfoor:zilver ...
Hollands zilveren 835/000 mokkakannetje met houten handgreep en knop op scharnierende deksel. Jaarletter Z 1934. MT: A.Willemse, Amsterdam..ø buik 7 cm. Hoogte 16 cm. Totaal gewicht ca. 278 gr. Cond.:...
Twee grote Australische opaliserende opalen in vloeistof. Afkomstig uit de Cooper Paddy mijn.
12 Antieke Hollands zilveren 835/000 oestervorkjes met parelrand en getorste steel. ca. 1885. MT: Adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 12 cm. ca 162 gr. Cond.: U.
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U
Gouden broche, staaf model, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen saffier en aan weerskanten een diamant met oudslijpsel
Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks
Choker GG 585/000. Het breedverlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier,...
Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breedgedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een grote rutielkwarts, 12x17mm, met bijzondere insluitsels. De steen is bolgeslepen. ø 55, ca.13.6 gr.
Ring GG 750/000, met rutielkwarts, ca. 7,5x12mm strak bol geslepen. In de steen zitten bijzondere insluitsels, die de steen uniek maken. ø 54, ca. 11,9 gr.
Ring WG, 750/000, met een markies geslepen Citrien, 27x10 mm., 9,68 crt met een zeer goede kleur, en Briljanten, totaal 0.05 crt. SI/W, ø 55, 4,5 gr.
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
Ring GG 585/000, met vierkant gefac. toermalijn, gezet op een verhoogde bewerkte kop. ø 60, 5,3 gr.
Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.
Ring GG 750/000 met bolgeslepen labradoriet met mooie kleuren, ø 54 ca 11 gr.
Ring GG 750/000 met 5 wat kleinere briljanten in de ring gezet. Naast de kleinere stenen, zitten 3 grotere briljanten gezet in 4-pootchatons totaal 0.28 crt. ø 52, ca. 2,3 gr.
Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.
Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
7-Delige ajourgezaagde zilveren 925/000 eierhouderset op 3 gegoten klauwpootjes. Z 1 gekeurd. Houder ø18 cm., eierdopje H.7 cm., ca.792 gr., cond.:U
Mooie antieke Hollands zilveren vistroffel. Grootkeur 835/000. Jaarletter X 1882. MT: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 34 cm. Ca 156 gr. Cond :U.
Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.
Antieke zilveren 800/000 strooilepel voorzien van zeer fijne parelrand met schuitvormige begin. Begin 1800. Oud belastingstempel voor oude grote Buitenlandse werken. L.13 cm., Bak 5x7 cm., ca.32 gr., ...
Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .
Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U