Oude keramieken taartdekselschaal. Gmundner Keramiek Austria. 20e eeuw. 12xø26 cm., Cond.:G
Keramieken fazant gemerkt Jean de la Fontinelle 1900-19+74 (gemaakt ca. 1932) witte gecraceleerde glazuur (chip aan staarteinde) 40x7x20 cm.,
Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G
Oude Duitse porseleinen vaas, ca.1930 gemerkt Thomas Ivory Bavaria, met handbeschilderd roze bloemendecor. 35xø19 cm., Cond.:G
2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.
Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G
Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G