Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerk vaas
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

2 Pors. Mariabeeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude porseleinen Maria-beelden ca. 1900 , 1x nr.252 en 1x nr 251 Beide in goede staat.

Keramieken schenkkan
Startprijs 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Taartschaal Oostenrijk
Startprijs 50 EUR

Oude keramieken taartdekselschaal. Gmundner Keramiek Austria. 20e eeuw. 12xø26 cm., Cond.:G

Aardewerken fazant
Resultaat: 20 EUR

Keramieken fazant gemerkt Jean de la Fontinelle 1900-19+74 (gemaakt ca. 1932) witte gecraceleerde glazuur (chip aan staarteinde) 40x7x20 cm.,

Chinese dekselvaas ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G

2 Keramieken schenkkannen
Startprijs 20 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Vaas 30-er jaren, Thomas Ivory
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse porseleinen vaas, ca.1930 gemerkt Thomas Ivory Bavaria, met handbeschilderd roze bloemendecor. 35xø19 cm., Cond.:G

2x Hummel
Resultaat: 38 EUR

2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.

Imari sierbord
Startprijs 25 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

2 Porseleinen honden
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G

Porseleinen groep, ganzen
Resultaat: 81 EUR

Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

Doos Engelse kopjes
Resultaat: 15 EUR

Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G

6 Diverse borden
Startprijs 30 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Royal Doulton, Lilien porzellan, Royal Mosa en Langenthal. ca. 18-22cm., Cond.:G

2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Grote keramiek siervaas
Startprijs 20 EUR

Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G

Hollands kaststel
Startprijs 15 EUR

Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G

Kantonees vaasje
Startprijs 35 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

4 Vazen
Startprijs 30 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

Schemerlamp voet aap/tijger
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Openlucht tegel tulp
Resultaat: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Wedgwood servies
Startprijs 90 EUR

Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...