14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Vaas, draakmotief
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, gouddecor en groen/rood drakenmotief 20e eeuw. Met familiestempel 41xø23cm. Cond.: G

Vaas Amfora, Austria
Startprijs 300 EUR

Borstbeeld Tepplisch
Startprijs 290 EUR

Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.

4 Persoon Belleek mokkaservies
Startprijs 280 EUR

Chinees 19e eeuws beeld
Resultaat: 300 EUR

Chinese vaas ca. 1800
Startprijs 270 EUR

6 Dessertborden KPM
Startprijs 250 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen dessertschaaltjes met bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw. In perfecte staat ø15cm. Cond.: U

5 Chinese borden, Queng Lung
Startprijs 250 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw landschapsdecor Queng Lung ø23,3cm. Lichte randschades Cond.: G

Grote vaas, bloemendecor
Startprijs 250 EUR

Imari kop&schotel etc.
Startprijs 250 EUR

Grote Delftse pronkvaas
Resultaat: 450 EUR

Reservistenkruik
Startprijs 250 EUR

2 Sevres vazen
Resultaat: 250 EUR

Groot imari bord
Startprijs 250 EUR

Reservistenkruik
Startprijs 250 EUR

2 Porseleinen vazen
Startprijs 240 EUR

Meissen dekselschaal
Startprijs 240 EUR

Reservistenkruik
Startprijs 220 EUR

Reservistenkruik
Startprijs 220 EUR

Reservistenkruik
Startprijs 220 EUR

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Chin. vaas, pauwdecor
Startprijs 200 EUR

Chin. vaas, paradijsvogel
Startprijs 200 EUR

4 Chinese borden
Startprijs 200 EUR

4 Prachtige antieke Chinese porseleinen sierborden, ca.1900, met bloemen- en gouddecor. ø25 en ø28 cm., Cond.:G