Grote Chinees porseleinen vaas, gouddecor en groen/rood drakenmotief 20e eeuw. Met familiestempel 41xø23cm. Cond.: G
Grote antieke bisquit porseleinen figuren vaas, ca.1890, Amfora Austria (wat craquelé)oorstellend paard met ruiter. 47x28x28cm., Cond.:G
Prachtige antieke bisquit porseleinen buste, ca.1890, gemerkt Teplitz, voorstellend edele heer met hoed en bloemen. Minimale chip bij bloemen. 43x23x14cm.
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen dessertschaaltjes met bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw. In perfecte staat ø15cm. Cond.: U
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw landschapsdecor Queng Lung ø23,3cm. Lichte randschades Cond.: G
Twee zeldzame handbeschilderde dekselvazen Jugendstil ca.1900, gemerkt D.D. in bloemenvorm beschilderd met bloemen-landschap-figuren-en gouddecor. Beiden chips af. 27x27x19cm.
4 Prachtige antieke Chinese porseleinen sierborden, ca.1900, met bloemen- en gouddecor. ø25 en ø28 cm., Cond.:G