Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U
Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...
Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...
18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.
Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G
Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G
Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G
Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G
Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...
Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken Mechelse buffetkast met zuilen ca. 1880 in goede originele staat met origineel beslag. 1 Krimpnaad aan de zijkant en 1 rekje mist 225x120x52cm. Cond.: G
Prachtig antiek eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1890 met veel snijwerk op de deuren en lijsten. Okerkleurig marmeren blad met facetgeslepen glas in bovendeuren en spiegel. In zeer goede staat 210x13...
Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G
Prachtige mahoniehout fineer vitrinekast ca. 1920 met intarsia. Voorkant en 2 zijdes met glas. Spiegel in de rugwand. geheel staand op hoge poten met etage in zeer goede staat. Woonkamer klaar 183x90x...
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Retro vintage eethoek. Schitterende set van 6x jaren '50 stoelen, massief notenhout en nieuw bekleed in topstaat. 2x Armleunstoelen en tafel 88x56x60cm. Cond.: U
Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G
Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G
Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit 2-deurs kast met lade ca. 1880. Prachtige gestoken panelen, lichte fineerschade 197x120x58cm. Cond.: G
Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G
Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...
Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G
Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G
Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.
Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.
Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Antieke eikenhouten kerkbank,ca.1900, uit Duits klooster in Oldenzaal 101x139x60cm. Cond.: G
Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit 47x80x80cm. Cond.: G
Oude eikenhouten dubbeldeurs broodspinde met gestoken panelen 20e eeuw, gemaakt van oud eiken in goede staat 155x71x38cm. Cond.: G
Vier oude massief notenhouten stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 92x49x50cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G
4-Biedermeier stijl stoelen, noten kleurig met skaleder bekleding. Rugleuning van de stoelen zijn rond en afgezet met messing nagels. 88x47x43cm., Cond.:G
Cognac kleurige nieuwaardige sta-op stoel. Stoel is elektrisch te verstellen. 74x82x110cm., Cond.:U
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek,ca. 1880, tafel en 4 stoelen. 75x86x113 en 89x36x40cm.
Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit wortelnoten fineer naairtafel ca. 1880 in goede originele staat 77x61x43cm. Cond.: G
Aparte notenhouten Vertico ca. 1900 met zijpanelen en 1 deur en lade in goede originele staat 117x90x49cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuw in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G
Donker bruine armleunstoel in art-deco stijl, met licht bruine bies. Stoel is in nieuwstaat. 68x70x80cm.
Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.
Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G
Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G
Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Mooie 8-kantige notenhout fineer Grunderzeit tafel staand op 4-spant poot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) Cond.: G
Eikenhouten Kredens ca. 1880 met gestoken paarden, koppen etc. In goede originele staat, krimpnaad in blad 101x94x48cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Mechelse eikenhouten salontafel ca. 1880 met snijwerk in zeer goede staat 54x119x84cm.
Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G
Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Oud Chinees tafeltje met originele beschildering en snijwerk (voor porseleinen vaas) 20e eeuw in goede staat 31x28x28cm. Cond.: G
Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.
Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G
Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G
Klein eikenhouten Hollands kuifspiegeltje, ca.1900, geheel met facet geslepen spiegel. 63x34.5 cm., Cond.:G
Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.