Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken bordenrek 4093
Eiken bordenrek

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Eiken 6-hoekig tafeltje 4054
Eiken 6-hoekig tafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4087
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ovale tafel 4128
Ovale tafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ladenkastje 4143
Ladenkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kast, Engelse stijl 4174
Kast, Engelse stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pianokruk 4181
Pianokruk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lederen bank 4233
Lederen bank

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Notenhouten dressoir 4037
Notenhouten dressoir

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Voltaire, Louis Quinze 4068
Voltaire, Louis Quinze

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek voetenbankje 4073
Antiek voetenbankje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Sidetable 4094
Sidetable

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kistje, renaissance stijl 4151
Kistje, renaissance stijl

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Empire stijl spiegel 4153
Empire stijl spiegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse breistoel 4016
Engelse breistoel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke wieg ca. 1800 4043
Antieke wieg ca. 1800

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twents klaptafel, 18e eeuw 4085
Twents klaptafel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kerfbestoken stoelen 4115
2 Kerfbestoken stoelen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse stoel 4124
Engelse stoel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse etagere 4134
Engelse etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gatelake, Engelse stijl 4137
Gatelake, Engelse stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafeltje 4182
Wortelnoten bijzettafeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Italiaanse etagere 4228
Italiaanse etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Biedermeier stoelen 4096
3 Biedermeier stoelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rond tafeltje, zwanehals 4104
Rond tafeltje, zwanehals

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Noten buiklade kast 4147
Noten buiklade kast

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Armstoel 4027
Armstoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist, 18e eeuw 4034
Eiken dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eikenhouten Queen-Anne tafel 4060
Eikenhouten Queen-Anne tafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Nachtkastje 4129
Nachtkastje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4131
Bijzettafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grenen kindertafel 4160
Grenen kindertafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grenen tafel 4166
Grenen tafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Poef 4200
Poef

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hollandse 3-laden commode 4219
Hollandse 3-laden commode

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Modelcommode, beschilderd 4229
Modelcommode, beschilderd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken buik ladekastje 4078
Eiken buik ladekastje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tafeltje 4111
Tafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollandse 3-laden commode 4215
Hollandse 3-laden commode

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollandse 3-laden commode 4217
Hollandse 3-laden commode

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Noten barok slaontafel 4224
Noten barok slaontafel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Stoelen, biezen zitting 4042
2 Stoelen, biezen zitting

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ovale theetafel op wieltjes 4053
Ovale theetafel op wieltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mahonie spiegel 4057
Mahonie spiegel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4110
Engelse bijzettafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bloemtafel + Hocker 4145
Bloemtafel + Hocker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Armstoel 4180
Armstoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Beschilderd kistje 4232
Beschilderd kistje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Eiken bijzettafel 4239
Eiken bijzettafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kapstok 4240
Kapstok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Notenhouten hangkastje 4031
Notenhouten hangkastje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tafel met tegeltjes 4139
Tafel met tegeltjes

Resultaat:

15 EUR