Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten ladenkastje Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 67x58x78cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G
18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G
Oud Chinees tafeltje met originele beschildering en snijwerk (voor porseleinen vaas) 20e eeuw in goede staat 31x28x28cm. Cond.: G
Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.
Frans eikenhouten nachtkastje met marmeren blad staand op hoge poten ca. 1880 met 1 lade en deurtje in zeer goede staat 84x40x41cm. Cond.: G
grunderzeit-stijl mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en spinnekop-poot 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x58x40cm. Cond.: G
Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G
Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.
Oud Neo Renaissance Italiaanse cassone 2e helft 20e eeuw (noten) 50x43x130cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G
Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G