Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken bordenrek
Resultaat: 55 EUR

Groot Mechels eiken bordenrek met gestoken koppen ca. 1880 in zeer goede staat 73x110x14cm.

Eiken 6-hoekig tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gestoken bijzettafel ca. 1920 met 6 getorste poten en 6-kantig bewerkt blad met snijwerk 60x49x37cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G

Ovale tafel
Resultaat: 50 EUR

Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G

Ladenkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud massief mahoniehouten ladenkastje 2e helft 20e eeuw (Engelse stijl) in zeer goede staat 68x55x30cm.

Kast, Engelse stijl
Resultaat: 50 EUR

Engelse Mahoniehout fineer Sheraton stijl tweedelige kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 186x102x45cm. Cond.: G

Pianokruk
Resultaat: 50 EUR

Prachtige notenhouten pianokruk met draaibare zitting ca. 1880 Grunderzeit. In zeer goede staat 56xø34cm.

Lederen bank
Resultaat: 50 EUR

Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.

Notenhouten dressoir
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten fineer dressoir ca. 1890 Grunderzeit met 4 lades en 1 deurtje. Origineel beslag en sloten, blad van latere datum Cond.: G

Voltaire, Louis Quinze
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten Louis Quinze stijl voltaire ca. 1880 met snijwerk en goede blauwe velours stoffering in zeer goede staat 101x83x66cm. Cond.: G

Antiek voetenbankje
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten voetenbankje met petit-point bekleding met bloemmotief ca. 1900 in zeer goede staat 22x36x36cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 45 EUR

Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.

Kistje, renaissance stijl
Resultaat: 45 EUR

Oud Neo Renaissance Italiaanse cassone 2e helft 20e eeuw (noten) 50x43x130cm. Cond.: G

Empire stijl spiegel
Resultaat: 45 EUR

Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G

Engelse breistoel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G

Antieke wieg ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten wieg ca. 1800 met originele beschildering in goede originele staat 58x52x89cm. Cond.: G

Twents klaptafel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse klaptafel 18e met eikenhouten voet en vurenhouten blad in goede originele staat 67xø80cm. Cond.: G

2 Kerfbestoken stoelen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse rijkelijk gekerfde stoelen in renaissance stijl 19e eeuw. In goede originele staat 113x36x44cm.

Engelse stoel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse armleunstoel van eikenhout in zeer goede staat 89x57x57cm.

Engelse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud Neo-Renaissance eikenhouten 2-deurskastje ca. 1920 met gestoken panelen en 2 lades in zeer goede originele staat 80x100x50cm. Cond.: G

Gatelake, Engelse stijl
Resultaat: 40 EUR

Engelse eikenhouten gateleg tafel, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 140x75x98cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten fineer vierkante bijzettafel 2e helft 20e eeuw 52x75x77cm. Cond.: G

Italiaanse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

3 Biedermeier stoelen
Resultaat: 35 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Rond tafeltje, zwanehals
Resultaat: 35 EUR

Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.

Noten buiklade kast
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.

Armstoel
Resultaat: 30 EUR

Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G

Eikenhouten Queen-Anne tafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G

Nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Frans eikenhouten nachtkastje met marmeren blad staand op hoge poten ca. 1880 met 1 lade en deurtje in zeer goede staat 84x40x41cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

grunderzeit-stijl mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en spinnekop-poot 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x58x40cm. Cond.: G

Grenen kindertafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G

Grenen tafel
Resultaat: 30 EUR

Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G

Poef
Resultaat: 30 EUR

Zwarte skai lederen poef in nieuwstaat. 51x51x42cm.

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Modelcommode, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Eiken buik ladekastje
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands eikenhouten ladenkastje Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 67x58x78cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.

Noten barok slaontafel
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G

2 Stoelen, biezen zitting
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Ovale theetafel op wieltjes
Resultaat: 20 EUR

Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G

Mahonie spiegel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten fineer 19e eeuwse spiegel (75x38cm.) met oud glas 108x57x82cm. Cond.: R

Engelse bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G

Bloemtafel + Hocker
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 en eikenhouten hocker in goede originele staat 52xø54cm. en 45x28x28cm.

Armstoel
Resultaat: 20 EUR

Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G

Beschilderd kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Eiken bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G

Notenhouten hangkastje
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Resultaat: 15 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G