Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lamp 2022
Lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica wandobject 2043
Majolica wandobject

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delig altaarset 2137
3-Delig altaarset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil kan 2261
Jugendstil kan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Nerts bontjas 2295
Nerts bontjas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Geweer 2468
Geweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karabijn WO I 2472
Karabijn WO I

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karabijn, WO I 2473
Karabijn, WO I

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kokeshi dolls 2030
Kokeshi dolls

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Houtsnijwerken 2038
2 Houtsnijwerken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse emmer 2108
Duitse emmer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Koffer + 2 Helmen 2425
Koffer + 2 Helmen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tiffany stijl lamp kruis 2045
Tiffany stijl lamp kruis

Resultaat:

82 EUR

Verkocht
Cloisonne vaas 2026
Cloisonne vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandconsole 2033
Wandconsole

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 2060
Russisch ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Olielamp 2117
Olielamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kandelaar + Treef 2201
Kandelaar + Treef

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bajonet 2267
Bajonet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 18e eeuw 2346
Bronzen kandelaar 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen tin 2404
3 Delen tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen lepelrek, 18e eeuw 2408
Tinnen lepelrek, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote hanglamp 2423
Grote hanglamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bestek in cassette 2024
Bestek in cassette

Resultaat:

70 EUR