2 Elektrische art-deco stoofjes, ca. 1930, 1x bakeliet en 1x metaal. 9xø15 en 13xØ14cm., Cond.:G
4 Oude flessen rode wijn(met inhoud): 1x Chateau La Tour Grand Taurie 1970, 1x Chateau de Bourqueneuf Pomerol 1983, 1x Christian de Marjan Volnay 1971, 1x Christian de Marjan Volnay 1971
Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G
Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G
Parelmoer brillendoosje met bril 19e eeuw. Scharnier zit los en stukjes weg 15x2,5x4,5cm. Cond.: R
Japanse lakwerk dekseldoos bestaande uit 2 losse etages en deksel 1e helft 20e eeuw 15x19x19cm. Cond.: G
Twee oude Engelse messing kandelaars 1e helft 20e eeuw 22x8x8cm. Cond.: G
Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G
Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G
Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G
Oude/Antieke? speer, vermoedelijk Afrika in zeer goede staat 169cm. Cond.: G
Compositie metalen lamp met zittende putti 2e helft 20e eeuw 63x24x30cm. Cond.: G
Antieke broodtrommel en 2 koffiemolens van blik in redelijke staat ca. 1900 42x24x23cm., 18x17x12cm. en 14x14x9cm.
Theebus ca. 1800 van metaal en met koperen knop (slotje mist) 10x13x7cm. Cond.: R-G
3 Delen koperwerk, 20e eeuw, 1x 5-lichts kaarskandelaar barok stijl, 1x oude telefoon met bakeliet, en 1x stormlamp 24-26cm., Cond.:G
Twee delen koper, 19e eeuw, een grote emmer met hengsel en een ketel. 33xø33 en 33x31xø20 cm. Cond.:G
Ingelegde fotolijst ca. 1910 in goede originele staat 23,5x23,5cm. Cond.: G
2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G
Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G
Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G
Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G
Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G
Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G
Oude opengewerkte gietijzeren bloembak 2e helft 20e eeuw 30xø30cm. Cond.: G
Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G