Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel kunstboeken
Resultaat: 25 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

2x Jeugdboeken
Resultaat: 25 EUR

Twee dozen antiquarische jeugdboeken Cond.: G

2 Art Deco stoofjes
Resultaat: 25 EUR

2 Elektrische art-deco stoofjes, ca. 1930, 1x bakeliet en 1x metaal. 9xø15 en 13xØ14cm., Cond.:G

4x Rode wijn
Resultaat: 25 EUR

4 Oude flessen rode wijn(met inhoud): 1x Chateau La Tour Grand Taurie 1970, 1x Chateau de Bourqueneuf Pomerol 1983, 1x Christian de Marjan Volnay 1971, 1x Christian de Marjan Volnay 1971

2 Haardbokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G

Staand lampje
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.

Hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke hanglamp, ca.1900, witte matglazen kap met bloemendecor. 28x15x15cm., Cond.:G

Tabakspot, 2 kandelaars, schaal
Resultaat: 20 EUR

Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G

2 Kandelaars + 2 windlichten
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G

Parelmoer doosje
Resultaat: 20 EUR

Parelmoer brillendoosje met bril 19e eeuw. Scharnier zit los en stukjes weg 15x2,5x4,5cm. Cond.: R

Aziatische lakwerkdoos
Resultaat: 20 EUR

Japanse lakwerk dekseldoos bestaande uit 2 losse etages en deksel 1e helft 20e eeuw 15x19x19cm. Cond.: G

2 Engelse kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Engelse messing kandelaars 1e helft 20e eeuw 22x8x8cm. Cond.: G

Appelketel + Vijzel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G

Dekseldoos, pompoen
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G

Vurenhouten wandpaneel
Resultaat: 20 EUR

Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G

Antieke pijp
Resultaat: 20 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G

Aardewerken huisje
Resultaat: 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G

Speer
Resultaat: 20 EUR

Oude/Antieke? speer, vermoedelijk Afrika in zeer goede staat 169cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 20 EUR

Compositie metalen lamp met zittende putti 2e helft 20e eeuw 63x24x30cm. Cond.: G

Broodtrommel + 2 koffiemolens
Resultaat: 20 EUR

Antieke broodtrommel en 2 koffiemolens van blik in redelijke staat ca. 1900 42x24x23cm., 18x17x12cm. en 14x14x9cm.

Empire theedoos
Resultaat: 20 EUR

Theebus ca. 1800 van metaal en met koperen knop (slotje mist) 10x13x7cm. Cond.: R-G

Gietijzeren miniatuurvaas
Resultaat: 20 EUR

Oude kleine gietijzeren vaas 16xø10cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

3 Delen koperwerk, 20e eeuw, 1x 5-lichts kaarskandelaar barok stijl, 1x oude telefoon met bakeliet, en 1x stormlamp 24-26cm., Cond.:G

2 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koper, 19e eeuw, een grote emmer met hengsel en een ketel. 33xø33 en 33x31xø20 cm. Cond.:G

Lijstje
Resultaat: 20 EUR

Ingelegde fotolijst ca. 1910 in goede originele staat 23,5x23,5cm. Cond.: G

Kapsetje
Resultaat: 20 EUR

Gero plated kapsetje ca. 1930 met borstel, spiegel en kam, in goede staat 21-23cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G

Tinnen koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G

Jugendstil luciferhouder
Resultaat: 15 EUR

Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen divers; 1x oude koffiemolen, 1x strijkijzer messing en 1x messing gewichtenset 1e helft 20e eeuw 14-28cm. Cond.: G

3 Antieke strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G

2 Delen 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G

Japans lakwerk sieradendoos
Resultaat: 15 EUR

Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Oude messing Joodse kandelaar 20e eeuw. 25x23.5x11 cm., Cond.:G

Kraantjeskan + Snotneus
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G

Cloisonne schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G

Oosterse houten lakstempel
Resultaat: 15 EUR

-Antiek Aziatisch tropisch houten tafelbakje met 4-vakverdeling , waarschijnlijk voor inkt of lakstempels 30x10x10cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Divers oud en antiek koperwerk, plated etc. Cond.: G

Tinnen strooier
Resultaat: 15 EUR

Tinnen strooier 19e eeuw met stempel in goede staat 13,5xø5,5cm.

Messing presenteerdoos
Resultaat: 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Medaille Romania
Resultaat: 15 EUR

Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G

Divers koraal, schelpen etc.
Resultaat: 15 EUR

Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G

Presse-papier
Resultaat: 15 EUR

Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G

5 Delen oud emaille
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G

Antiek botervat
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands vurenhouten botervat (karnvat) 73xø20cm.

Vlindervitrine
Resultaat: 15 EUR

Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G

Nikkelen theeset + comfoor
Resultaat: 15 EUR

5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G

Borduurwerk
Resultaat: 15 EUR

Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.

2 Japanse lakdozen
Resultaat: 15 EUR

Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Chinees marmeren figuur
Resultaat: 10 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 10 EUR

Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G

Trekbel
Resultaat: 10 EUR

Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G

Lamp porseleinen voet
Resultaat: 10 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

Miniatuur tafel, messing
Resultaat: 10 EUR

Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G

6 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G

2 Jugendstil inktpotjes
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Windlicht
Resultaat: 10 EUR

Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G

Borduursel
Resultaat: 10 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 10 EUR

Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

Bloembak
Resultaat: 10 EUR

Oude opengewerkte gietijzeren bloembak 2e helft 20e eeuw 30xø30cm. Cond.: G

6 Benzine aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G

2 Heilige kruizen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G

Nebacetine pen
Resultaat: 10 EUR

Grote Nebacetine Lundbreck pen in zeer goede staat 22xø2,5cm.

Tafelstuk nikkel, pors. bak
Resultaat: 10 EUR

Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G

Slee
Resultaat: 10 EUR

Oude slee, 20e eeuw, 96x30x29cm., Cond.:G