Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

HKO, draaimolen
Resultaat: 250 EUR

Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G

Aquarel, straatgezicht
Resultaat: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Fellmann, bloemstilleven
Resultaat: 85 EUR

Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G

W. van Dort
Resultaat: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G

G.F. van Schagen, boerderij
Resultaat: 90 EUR

G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 160 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 70 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

Mediterraans schilderij
Resultaat: 70 EUR

Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 70 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 520 EUR

Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Reimon 1929
Resultaat: 30 EUR

Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G

Vermunt
Resultaat: 40 EUR

H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R

J. Schalter
Resultaat: 115 EUR

J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., schepen
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G

Beatrijs Kluivers
Resultaat: 30 EUR

Beatrijs Kluivers '81, ets en aquarel op papier, 6/12 lijnets serie III, 6/12 aquarel serie III, Tassen 28x12cm. Cond.: R-G

Schilderij, 4 dames
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G

Kaart "The lordship insulana"
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, W. Wirtz
Resultaat: 35 EUR

W. Wirtz ca. 1930, olieverf op linnen, kruik met zonnebloemen 45x60cm. Cond.: R

Schilderij, A. Prins
Resultaat: 50 EUR

A. Prins ca. 1910, olieverf op linnen, twee wandelende figuren bij avond 44x35cm. Cond.: R

Monogram, boerderij
Resultaat: 30 EUR

Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G

Duinlandschap
Resultaat: 30 EUR

Nunspeet 29/5 1910 (Jan van Vuren?), olieverf op linnen, duingezicht met dennen 32x25cm. Cond.: G