14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Schilderij, landschap
Resultaat: 25 EUR

Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G

L. Azzuro, haven met figuren
Resultaat: 25 EUR

Schilderij, Pergus, winter
Resultaat: 25 EUR

Schilderij, A. Korver
Resultaat: 20 EUR

Schilderij, W. Hartliet
Resultaat: 20 EUR

Gravure La Soire
Resultaat: 20 EUR

Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R

Aquarel, Rummelspacher
Resultaat: 20 EUR

Joseph Rummelspacher (Berlin), aquarel op papier, dorpsgezicht Bad Salz Uflen 21x18cm. Cond.: G

Ets, W. Zeising
Resultaat: 20 EUR

W.Zeising? ca.1920, Duitse school, ets op papier, stadgezicht met koetsen en figuren. 19x27 cm., Cond.:G

Ingekleurde gravure, waterval
Resultaat: 20 EUR

F. Jukes ca. 1830, ingekleurde gravure op papier (vergeeld), "A view of the fall of the Arve" 70x57cm. Cond.: M

Gouache '84, bloemen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 62x41cm. Cond.: G

Monogram AVMN
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.V.M.N., olieverf op linnen, Oosters stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Gouache '84, bloemen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984, gouache op papier, bloemen 39x58cm. Cond.: G

Schilderij, bomenlaan
Resultaat: 20 EUR

Aquarel, clown
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, clown met twee gezichten 35x48cm. Cond.: G

2 Religieuze gravures 1892
Resultaat: 20 EUR

Twee religieuze gravures 19e eeuw (1892), gravures op papier, van Communie Maria Thole 24x12cm. en 23x14cm. Cond.: G

Leon Danchin, eenden
Resultaat: 20 EUR

C.M. van de Woerd
Resultaat: 20 EUR

R. Degger, vrouw met paard
Resultaat: 20 EUR

R. Degger, olieverf op linnen, naakte vrouw op paard 23x29cm. Cond.: G

v. Ginkel
Resultaat: 20 EUR

J. v. Ginkel, olieverf op paneel, bosgezicht 17x12cm. Cond.: G

2 Wasco tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2 oude pastel tekeningen ca. 1900, pastel op papier; 1x boer en boerin en 1x waterkant 10x11cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 20 EUR

Marcel Requier, aquarel op papier, oud huis met figuur op de trap 29x35cm. Cond.: G

Druk, gemengde techniek
Resultaat: 20 EUR

N. Dijkman ca. 1900, reproductie op papier, oude prent opgehoogd met wit, jongensportret 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Mönch
Resultaat: 20 EUR

O.Birckholz, olieverf op linnen, monnik met wijnglas. 30x24 cm., Cond.:G

Schilderij, C. de Boer
Resultaat: 20 EUR