Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.
Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.
Hanghorloge, GG 585/000, met gefac. kast. ø 28 mm. 15,6 gr.
Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.
Groot zilveren spoorweghorloge Swiss ca. 1900. Functionerend met emaille wijzerplaat in origineel lederen foudraal. Rechtsonder beschadigd ø6,7cm. Cond.: R-G
2 Zakhorloges; Double model Elgin, met bewerkte deksels, centrale secondewijzer en double ketting ø ca. 5 cm. 1 Zilveren zakhorloge, W. SAWDON WHITI Y, mist wijzers. ø ca. 5,2 mm
Zilveren jasseroncollier, 80 cm, 3,1 mm dik, met grote zilveren plaathanger, langwerpig met loshangend middenstuk, bezet met diverse stenen, 53,6 gr.
Broche zilver groot met in het midden een onyx met witte rand. Daarbij passend een zilveren armband met grote ovale onyx met witte rand. Lengte 21 cm. 81 gr.
Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.
Zilveren zakhorloge met semi snek, Watch Maker bij Warrant, J.W.Benson Swiss made, met centrale secondewijzer en Romijnse cijfers. ca ø 4,7 cm. Met ketting waaraan het sleuteltje bevestigd is.
Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .
Zakhorloge, een wijzer los, met zware zilveren ketting, 47,1 gr.
Broche GG 585/000, staafmodel met in het midden 2 rondjes met synt, witte steen. lengte 6 cm. ca 3,8 gr.
2 Broches, 1 steekspeld GG 585/000 met zoetwaterparel 6,5x5,5, staafbroche RG 585/000 8 Gourmetschakels. Totaal ca. 4 gr.
3 Delig: Bloedkoralen staafjes collier, verlopend, 52 cm, Broche in de vorm van een blad gemaakt van bloedkoralen en een ivoren broche in de vorm van crocussen.