Opaal, uitgewerkt vrouwenhoofd, 25x20 mm, op een ovale platte onyx.
Zilveren diverse sieraden,bedels, hangers, ringen,oorhangers, muntranden etc met diverse stenen. 150 stuks. totaal ca.345 gr.
Diverse zilveren artikelen, broches, ringen, armband etc. 72 gr.
Diverse geelmetalen artikelen, o.a. hoedenspelden, religieuze hangers, broches
100 Zilveren oorstekers, diverse modellen, ca. 359 gr.
13 diverse witmetalen artikelen, kruisjes,spelden, religeuze hangers, hanger barnsteen e.d.
Zilveren reverspeld, stipeltekenZilveren crucifix,plat model met tekst aan achterzijdeZilveren crucifix lang, bol, smal modelZilveren ring met zirconia's, 1 grote en diverse kleine stenenZilveren ring...
1 Armband bloedkoraal lengte 17,5 cm. 2 Colliers, 1x barnsteen lengte 76 cm, 1x soort agaat lengte 78 cm.
1Broche double rondmodel met parels, 1staafbroche witmetaal met grote paarse steen.
2 Zakhorloges, 1 zilveren horloge, K.Serkisoff &co. Constantinople, met mooie bewerkte plaat voorzien van centrale secondewijzer. ca ø 5,3 cm. 1 double horloge met klep voorzien van venster, met centr...
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
3 Zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm. 1 ...
Zilveren zakhorloge met semi snek, Watch Maker bij Warrant, J.W.Benson Swiss made, met centrale secondewijzer en Romijnse cijfers. ca ø 4,7 cm. Met ketting waaraan het sleuteltje bevestigd is.
Choker GG 585/000, met GG hart met daarin een roze toermalijn ø 12 mm. met er omheen briljanten totaal ca 0.39 crt.. Lengte 41 cm. ca. 14,5 gr.
Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.
Hanger GG 585/000, in de vorm van een blaadje met 12 briljanten ca. 0.10 crt. ca. 2,1 gr.
Ring GG, 750/000 met grote ovale opaal van mooie kwaliteit 12,7x9,3 mm met 24 briljanten aan de zijkant van de opaal. ø 55, ca.13 gr.
Broche GG 585/000, staafmodel met in het midden 2 rondjes met synt, witte steen. lengte 6 cm. ca 3,8 gr.
2 Broches, 1 steekspeld GG 585/000 met zoetwaterparel 6,5x5,5, staafbroche RG 585/000 8 Gourmetschakels. Totaal ca. 4 gr.
3 Delig: Bloedkoralen staafjes collier, verlopend, 52 cm, Broche in de vorm van een blad gemaakt van bloedkoralen en een ivoren broche in de vorm van crocussen.
Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.
3 Armbanden: 1 zilveren slavenband, een emaile schakelarmband en een armband wit met geel met Weense afbeeldingen.
Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.
Vergulde ei-hanger met grote groene steen, Jade. De bovenzijde is versierd met groen emaille en diverse zirconia's
Vergulde Ei-hanger, Faberge stijl, zwart emaille met steentjes welke geopend kan worden. Met aan de binnenzijde een vergulde engel.
Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.
Origineel Noon Copenhagen herenhorloge in originele doos 26,5x6x2cm. Cond.: G
Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, witte basis met zwarte en zalmroze parels
Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, wit met zwarte parels in een bloemmotief
Dugena dames horloge, GG, 585/000, bewerkte kast, met GG fijn gevlochten band. ca 13 gr. lengte ca 16,7 cm
Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's