Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...
Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen, grootkeur Jaarletter:C:1862, MT:BCV 30: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam. L.20 cm., ca.73 gr., Cond.:U
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
2 Bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. ca. Hoogte 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U
2 Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000. Ja...
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U