Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...
Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen, grootkeur Jaarletter:C:1862, MT:BCV 30: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam. L.20 cm., ca.73 gr., Cond.:U
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
2 Bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. ca. Hoogte 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U
2 Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000. Ja...
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U
2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
6 Hollands zilveren835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
Hollands zilveren 835/000 theezeef op zilveren houder met kristallen lekbakje. H. 6.5 cm.Zilvergewicht ca. 72 gr. Cond.U
3-Delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Antiek Hollands zilveren 835/000 trekpotje op zilveren comfoor. Trekpotje: tapstoelopend met parelrand bewerking, eind 1800. MT.:Frans Ernst Held Amsterdam. ø 9.5 cm., H.13 cm., Cond.:UComfoor:zilver ...
Hollands zilveren 835/000 mokkakannetje met houten handgreep en knop op scharnierende deksel. Jaarletter Z 1934. MT: A.Willemse, Amsterdam..ø buik 7 cm. Hoogte 16 cm. Totaal gewicht ca. 278 gr. Cond.:...
12 Antieke Hollands zilveren 835/000 oestervorkjes met parelrand en getorste steel. ca. 1885. MT: Adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 12 cm. ca 162 gr. Cond.: U.
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U
Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.
Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
7-Delige ajourgezaagde zilveren 925/000 eierhouderset op 3 gegoten klauwpootjes. Z 1 gekeurd. Houder ø18 cm., eierdopje H.7 cm., ca.792 gr., cond.:U
Mooie antieke Hollands zilveren vistroffel. Grootkeur 835/000. Jaarletter X 1882. MT: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 34 cm. Ca 156 gr. Cond :U.
Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.
Antieke zilveren 800/000 strooilepel voorzien van zeer fijne parelrand met schuitvormige begin. Begin 1800. Oud belastingstempel voor oude grote Buitenlandse werken. L.13 cm., Bak 5x7 cm., ca.32 gr., ...
Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U
2 Luciferhouderdoosjes, waarvan een zilveren 835/000 met metalen binnenwerk, en een silver-plated. Beiden voorzien van Oud-Hollandse voorstellingen. ca. 5x5 cm. Cond.:U.
Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren835/000 strooier met ajourgezaagde bak en handgegraveerde steel. Jaarletter: U, 1829. MT: Jan Willem van Sull, Geertruienberg. Lengte 15 cm. ca 36gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren brillendoosje met goed werkende drukknopsluiting. 835/000. Jaarletter Y: 1858. MT: Dirk Hendrik Greup, Schoonhoven. 13x3x1cm.ca 62 gr. Cond.: U.
Grote ovale zilveren 835/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U
2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.
Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U
12 Antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.
6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Antiek kristallen parfumflesje op voet met Hollands zilveren dop en kraag. H.10cm., Cond.:U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 speelkaarthouder. Jaarletter:W:1931, Schoonhoven. 8x3.5x6 cm., ca.58gr., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 925/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm.
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Petit-point tasje met zilveren beugel 800/000 keur: vreemde werken. Beugelbreedte 14cm., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G