Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

11 Biedermeier zilv. lepels
Resultaat: 70 EUR

11 Antieke Hollandse zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel. 1e gehalte, begin 1900. MT: G.A. van Engelen en P. van Oostrom, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. ca. 60 gr. Cond.: U.

Divers Gero plated
Resultaat: 70 EUR

Mooi Gero bestek o.a; vorken, lepels, messen, opdienlepels en messenleggers in goede staat

Bijbel met sluitwerk
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.

Hollands zilveren hengsel
Resultaat: 65 EUR

Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Engelse zilveren 925/000 presenteerschaal op voet. 7.5xø18.5 cm.,

2 Vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.

Verzilverde bruidsbeker
Resultaat: 60 EUR

Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G

Zilveren kaarthouder
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren 835/000 speelkaarthouder. Jaarletter:W:1931, Schoonhoven. 8x3.5x6 cm., ca.58gr., Cond.:G

Zilveren beursje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U

Porseleinen flacon
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U

Zilveren couvert in cassette
Resultaat: 60 EUR

Vistrancheercouvert met zilveren heften 800/000 in bijbehorend etui, begin 1900, waarschijnlijk Frankrijk. Cond.:G

Zilveren rozenkrans
Resultaat: 60 EUR

Zilveren rozenkrans met hart en diverse bolletjes in 2 maten.

Plated schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G

Zilveren servettenhouder
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U

2 Luciferhouders
Resultaat: 50 EUR

2 Luciferhouderdoosjes, waarvan een zilveren 835/000 met metalen binnenwerk, en een silver-plated. Beiden voorzien van Oud-Hollandse voorstellingen. ca. 5x5 cm. Cond.:U.

Geboorteset zilver
Resultaat: 50 EUR

Frans zilveren 800/000 geboorteset in etui, ca.63gr., Cond.:U

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 50 EUR

Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,

Russische zilveren lepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U

Pennenbakje, Djokja
Resultaat: 45 EUR

Djokja zilveren pennebakje met florale motieven aan binnenrand 800/000 ca. 69gr. 22,5x7cm. Cond.: U

6 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.

Fotolijst zilver
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren 835/000 fotolijst, grootkeur 2e gehalte, Amsterdam. 18.5x24.5cm. lijstbreedte 8mm., Cond.:U

Zilveren strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U

2 Horlogekettingen
Resultaat: 40 EUR

2 Horlogekettingen, waarvan 1 zilver 800/000 met z.g.n. figaroschakel, L.28 cm., ca. 32gr., Cond.:U