Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21.5x15 cm (zonder hengsel) ca.886 gr., Cond.:U
Antiek kristallen ruitgeslepen karafje met zilveren montuur en stop. MT: Chr. Fontani Amsterdam 25xø7cm. Cond.: U
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.
Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.
Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G
3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
3 Delig zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Zilv...
Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U
Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.
6 Hollands zilveren theelepeltjes met 2 Hollands zilveren suikerschepjes. Samen 91 gr., Cond.:U
11 Antieke Hollandse zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel. 1e gehalte, begin 1900. MT: G.A. van Engelen en P. van Oostrom, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. ca. 60 gr. Cond.: U.
Mooi Gero bestek o.a; vorken, lepels, messen, opdienlepels en messenleggers in goede staat
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U
Zes Hollands zilveren lepeltjes 835/000 MT: v. Kempen ca. 69gr. L.: 11cm. Cond.: U
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G
2 Horlogekettingen, waarvan 1 zilver 800/000 met z.g.n. figaroschakel, L.28 cm., ca. 32gr., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.
Hollands zilveren Empire kandelaar, voorzien van klein zilverkeur en gekroonde jaarletter. Hoogte 18 cm. ø ovaal 10,5x7,5 cm. Cond. G
4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U
Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,
Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R
Djokja zilveren pennebakje met florale motieven aan binnenrand 800/000 ca. 69gr. 22,5x7cm. Cond.: U
Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U
Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G
Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U
Zilveren cachet ( lakstempel) 800/000, H.: 7cm. ca. 36gr. Cond.: U
Vistrancheercouvert met zilveren heften 800/000 in bijbehorend etui, begin 1900, waarschijnlijk Frankrijk. Cond.:G
Drie delen plated 20e eeuw; 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 11-26cm. Cond.: G
Zes delen plated 20e eeuw; 2x fotolijst, 1x schaal bewerkt, 1x schaaltje 1929, 1x schaaltje met wapen, 1x schaaltje met glazen binnenbakje 10-25cm. Cond.: R-G
Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 176gr. ø20cm. Cond.: U
Engelse zilveren 925/000 presenteerschaal op voet. 7.5xø18.5 cm.,
12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Twee zilveren bewerkte beugels, 1 beugel is doormidden ca. 17,5 cm., 1 Beugel is gaaf ca. 13,5cm. Gewicht samen is ca. 75gr.
Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 fotolijst, grootkeur 2e gehalte, Amsterdam. 18.5x24.5cm. lijstbreedte 8mm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
3 Delen zilver: 2 zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes en een miniatuur zilveren 925/000 kruik, ca. 33 gr. zoutvaatjes zilvergewicht ca.34gr. Cond.:U
Zilveren jasseroncollier, ca. 5,5 mm dik, 69 cm, met haaksluiting. ca. 72 gr.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
4 Delen silverplated, 2 antieke koffiekannen en 2 moderne plated kaarskandelaars, 14-20 cm., cond.:R/G
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
3 Maliënkolderbeursjes, waarvan 1 voorzien van oud belastingstempel V:Buitenlandse werken, ca. 6cm. breed, Cond.:U
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U
Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U
5-Delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G
15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G
Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U
Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...
Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G
4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Plated tafelschaal met geslepen glazen binnebak ca. 1910. Rondom bewerkt met bloemen, in goede originele staat 26xø22cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G