Houten handgestoken buste-beeld 19e eeuw, voorstellend een man met baard en hoed in 17e eeuwse kledendracht (met wandophanging) 16x26x12cm. Cond.: G
Grote Oosterse bronzen vaas met 2-dimensionaal opgewerkt drakenfiguur 20e eeuw 60xø28cm. Cond.: G
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G
Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G
Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G
Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.
Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G
Houtgesneden bosduivel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland in zeer goede staat 39x21x22cm. Cond.: G
Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.
Antiek bronzen vuurverguld wijwater wandbakje, ca.1880, met putti en Heilige figuren. Roccoco stijl. In zeer goede staat. 35x18x9cm.
Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,
J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G
Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R
Modern bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 41x16x15cm. Cond.: G
Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G
Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Antiekbronzen figuur, ca.1900, voorstellende een liggende hond/wolf op marmeren voet, Ongesigneerd. 28x34x20cm. Cond.G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een man met musket en baard, ca,1900. H.15cm., Cond.:G
Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G
Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
3 Chinese bronzen figuren, 20e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Twee antieke zilvertin 2 dimensionale plaquettes met romantische figuren voorstelling. Met monogram G.B., ca.1890. In zeer goede staat 37x20 cm.
Bronzen uil op marmeren voet, gemerkt Fratun 21e eeuw in zeer goede staat 27x23x17cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R
Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G
Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.
Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.
Beeld Pim Fortuyn, keramieken zuil met bronzen? figuur, 2e helft 20e eeuw. 30x8x8cm. Cond.:GF
Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.
Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G
Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G
Bronzen figuur ca. 1890 op houten sokkel, voorstellend een jongen met bekkens 24x16x9cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G
Antiek compositie metalen dansend paar. Fete du Village, ca. 1890. In zeer goede staat. H.53 cm.
Groot oud compositie metalen figuur 20e eeuw voorstellend een vrouw met duif en klein meisje 57cm. Cond.: G
Groot bronzen paard, gemerkt Basije. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 34x45x15cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.
Compositie metalen figuur ca. 1900 zittend op onyx sokkel, voorstellend een matroos met fles en drinkglas. Onyx voet is gelijmd 24,5cm. Cond.: G
Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G
Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G