Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw