Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.
Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G
Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm
Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U
Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U
Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.
Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G
Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.
Briljant/robijn brosche WG 750/000, robijnen 1.40ct.en briljanten 0.38ct W/SI, 8.6 gr.
E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G
Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
Oorstekers WG 585/000 met ieder 3 briljanten 0.50ct get.W/loepzuiver, 2.5 gr.
Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U
Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.
Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl
Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt
Kliphanger GG 750/000, met een fijne chocobruine tahiti parel 13.5mm,en briljanten 0.14ct,W/SI, 5.1 gr.
2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R
Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U
Akoya parel collier, 2-rijig, sluiting WG 585/000 met smaragd en 16 diamanten 0.12 ct. W/SI parels champagne-goud kleur Ø6.5 mm, L41 cm
Oorstekers WG 585/000 met briljanten 1.50ct W/SI,4.2 gr.
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U
Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U
Cornelis Albert Assendelft(1870-1945), pastel op papier, ploegende boer, 60x70cm Cond.: U