Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wedgwood
Resultaat: 360 EUR

Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.

Tablet met parelrand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tablet met parelrand en greepjes 925/000, 669gr.

Jugendstil schilderij
Resultaat: 350 EUR

Ongesig. Jugendstil schilderij, olieverf op linnen, voorstelling met putti. 62x90cm. Cond.: G

Hoekkast mahonie
Resultaat: 350 EUR

Hoekkast mahonie, 230x95x64cm.

Pors. beeld vrouwfiguur
Resultaat: 350 EUR

Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm

Zilveren kan
Resultaat: 340 EUR

Zilveren kan ca. 1880. 835/000 930gr. 25x24x17cm.

Gerhard Arnold, cafeinterieur
Resultaat: 340 EUR

Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U

ivoren groepje
Resultaat: 332 EUR

Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

fruitschaal
Resultaat: 330 EUR

Zilveren fruitschaal op 3 pootjes, sterling 925/000

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 330 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, kip 27x19cm. Cond.: U

Leowor Fiwi
Resultaat: 330 EUR

Gesig. Leowor Fiwi 1931(waarschijnlijk Leowor Fiwi 1908 Buenos Aires-1996 Parijs), olieverf op paneel, badende naakten. 28x33cm. Cond.: G.

J. Colpa
Resultaat: 330 EUR

Gesig. J. Colpa, olieverf op linnen, de verkleedpartij (ca. 1920). 38x31cm. Cond.: G

Zwijnenkop
Resultaat: 330 EUR

Zwijnenkop 20ste eeuw

bord groot
Resultaat: 330 EUR

Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.

Briljant/robijn brosche WG 750/000
Resultaat: 320 EUR

Briljant/robijn brosche WG 750/000, robijnen 1.40ct.en briljanten 0.38ct W/SI, 8.6 gr.

E. Patris
Resultaat: 320 EUR

E. Patris 1909-1981 Natoye Belgie, olieverf op paneel, dubbel portret. 58x70cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 315 EUR

Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm

Tapijt Belutsch 321x149cm.
Resultaat: 312 EUR

Tapijt Belutsch 321x149cm.

Suikerpot + melkkannetje
Resultaat: 300 EUR

Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h

Oorstekers WG 585/000 met briljant
Resultaat: 300 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder 3 briljanten 0.50ct get.W/loepzuiver, 2.5 gr.

Johannes Hilverdink
Resultaat: 300 EUR

Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 300 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht 26x21cm. Cond.: U

E. Rabbers, kanaal met brug
Resultaat: 300 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U

reiswekkertje
Resultaat: 300 EUR

Messing reiswekker Frankrijk rond 1900. 14x6x8cm.

Klaptafel Engeland
Resultaat: 300 EUR

Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.

garderobe kast
Resultaat: 300 EUR

Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl

Zilveren vestzakhorloge ca. 1800
Resultaat: 280 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt

Parel/briljant kliphanger GG 750/000
Resultaat: 280 EUR

Kliphanger GG 750/000, met een fijne chocobruine tahiti parel 13.5mm,en briljanten 0.14ct,W/SI, 5.1 gr.

2 Jugendstil klokjes
Resultaat: 280 EUR

2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).

Klaas Bernink
Resultaat: 275 EUR

Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G

Aquarel, Italiaans landschap
Resultaat: 275 EUR

Aquarel 19e eeuw, romantische school op papier, Italiaans landschap. 60x49cm. Cond.: R

kerkkandelaar
Resultaat: 275 EUR

Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Notenhouten regelateur
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.

Comtaise klok
Resultaat: 270 EUR

Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.

Olieverf A. Franke
Resultaat: 260 EUR

Olieverf op paneel abstract, A, Franke 182x90cm.

E. Rabbers, Koeien in weiland
Resultaat: 260 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U

Parel collier met smaragd
Resultaat: 250 EUR

Akoya parel collier, 2-rijig, sluiting WG 585/000 met smaragd en 16 diamanten 0.12 ct. W/SI parels champagne-goud kleur Ø6.5 mm, L41 cm

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koffiekan, 370 ghr., H16x22x12 cm

Oorstekers WG 585/000 met briljant
Resultaat: 250 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljanten 1.50ct W/SI,4.2 gr.

J. C. Roelandse, poldergezicht
Resultaat: 250 EUR

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G

Daniels, magere brug Amsterdam
Resultaat: 250 EUR

Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U

B. Viegers, stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U

C.A. Assendelft
Resultaat: 250 EUR

Cornelis Albert Assendelft(1870-1945), pastel op papier, ploegende boer, 60x70cm Cond.: U