Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.
Massief eiken kussenkast rustend op bolpoten. Snijwerk in de kap en gepaneelde zijkanten, kussens op de deuren. 170x58x185cm.
Aquamarijn briljant hanger WG 750/000, ovaal gefacceteerde aquamarijn 3.42 ct, en 14 briljanten 0.07ct W/SI aan een ketting WG 750/000 ,L 41-46 cm.,4.0gr.
Bunz hanger PL 950/000 met een aquamarijn druppel 6.2 gr.
2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, stadsgezicht 40x50cm. Cond.: G
2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.
E.F. van der Burgh (15 maart 1929 Arnhem) , olieverf op paneel, haven Spanje 30x40cm Cond.: U
Hendrik Frauenfelder (1885-1922 Alkemade), olieverf op paneel, dorpsgezicht 20x26cm. Cond.: U
Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.
Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.
Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m
Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G
Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Antieke grenenhouten Engelse hoekkast met 4 gepaneelde deuren ca. 1880. 100x57x215cm.
Hollandse wortelnoten barok theetafel met afneembaar dienblad en aan beide zijden een uittrekbaar schapje. ca. 1920 85x51x78cm.
Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.