Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.
Massief eiken kussenkast rustend op bolpoten. Snijwerk in de kap en gepaneelde zijkanten, kussens op de deuren. 170x58x185cm.
Aquamarijn briljant hanger WG 750/000, ovaal gefacceteerde aquamarijn 3.42 ct, en 14 briljanten 0.07ct W/SI aan een ketting WG 750/000 ,L 41-46 cm.,4.0gr.
Bunz hanger PL 950/000 met een aquamarijn druppel 6.2 gr.
2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, stadsgezicht 40x50cm. Cond.: G
2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.
E.F. van der Burgh (15 maart 1929 Arnhem) , olieverf op paneel, haven Spanje 30x40cm Cond.: U
Hendrik Frauenfelder (1885-1922 Alkemade), olieverf op paneel, dorpsgezicht 20x26cm. Cond.: U
Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.
Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.
Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m
Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G
Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Antieke grenenhouten Engelse hoekkast met 4 gepaneelde deuren ca. 1880. 100x57x215cm.
Hollandse wortelnoten barok theetafel met afneembaar dienblad en aan beide zijden een uittrekbaar schapje. ca. 1920 85x51x78cm.
Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.
Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.
3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.
3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.
Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Tafel beschilderd met bijbelse voorstelling, opstanding uit het graf.(beschilderd door Gerard Huttinga). 135x80x100cm.
Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.
Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.
2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.
14krt. gouden vestzakhorloge ca. 1880, sleutelopwinding, cilindergang, achterkant gegraveerd. Incl. ketting en 2 sleutels
18krt. Gouden vestzakhorloge. ca.1880 secondenwijzer sleutelopwinding, ankergang. aan ketting
14krt. Gouden vestzakhorloge ca. 1900,cilindergang, achterkant gegraveerd met springend paard, met kroon en secondenwijzer
Hanger WG 750/000 met chocoladebruine tahiti parel 11mm en 35 briljanten 0.18ct,W/SI, 3.8gr.
Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.
3 Dozen diverse modeltreinbenodigdheden o.a; ca. 8 modelhuisjes en 5 zakken decoratiematerialen. 5 Transformators van Minitrix en Titan. 1x Marklin decoder s 88. rails, schakelaars, doosje met elect...
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Blauwe sofa met aan de zijkanten bestoken panelen,in renesaince stijl. 184x87x75cm. massief eiken omstreeks 1900
Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.
Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd
Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M
Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.
Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.
Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G
20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, boerenhoeve met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G
Gesig. Berthy (Frankrijk ca. 1900), aquarel op papier, Art Nouveau damesportret, 30x18cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U