Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepsbarometer
Resultaat: 250 EUR

Geelkoperen scheepsbarometer. ca 1900

Bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.

Mahonie penant
Resultaat: 250 EUR

Meidenkast Hollands ca. 1830-1840. Massief eiken, bloemmahonie opgelegd. 96x43x93cm.

Kussenkast
Resultaat: 250 EUR

Massief eiken kussenkast rustend op bolpoten. Snijwerk in de kap en gepaneelde zijkanten, kussens op de deuren. 170x58x185cm.

2 siervazen
Resultaat: 250 EUR

2 Kantonees siervazen gekleurd. China 19e eeuw.H23cmx Ø12cm

Aquamarijn briljant hanger WG 750/000
Resultaat: 240 EUR

Aquamarijn briljant hanger WG 750/000, ovaal gefacceteerde aquamarijn 3.42 ct, en 14 briljanten 0.07ct W/SI aan een ketting WG 750/000 ,L 41-46 cm.,4.0gr.

Bunz hanger PL 950/000 met aquamarijn
Resultaat: 240 EUR

Bunz hanger PL 950/000 met een aquamarijn druppel 6.2 gr.

2 Dolfijnvormige kandelaars
Resultaat: 240 EUR

2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.

Frans Hoos, stadsgezicht
Resultaat: 240 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, stadsgezicht 40x50cm. Cond.: G

2 Glas in lood ramen
Resultaat: 240 EUR

2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.

A. Herkemans
Resultaat: 225 EUR

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm

E. van den Burgh
Resultaat: 225 EUR

E.F. van der Burgh (15 maart 1929 Arnhem) , olieverf op paneel, haven Spanje 30x40cm Cond.: U

H.Frauenfelder
Resultaat: 225 EUR

Hendrik Frauenfelder (1885-1922 Alkemade), olieverf op paneel, dorpsgezicht 20x26cm. Cond.: U

schilderij, Unger
Resultaat: 225 EUR

Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.

Staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.

commode w.n.
Resultaat: 225 EUR

Wortelnoten commode 19e eeuw. 100x52x76cm.

2 Fam Rose borden
Resultaat: 225 EUR

2 Chinese Fam Rose borden Chien-Lung periode 18e eeuw, Ø 23cm.

Theo Wolvecamp,
Resultaat: 220 EUR

Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U

Eikenhouten buffetkast
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.

Halve-maan Etagere
Resultaat: 220 EUR

Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.

Porseleinen klokje
Resultaat: 220 EUR

Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.

Zilverkleurige chocoladekan
Resultaat: 200 EUR

Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.

Tulpenvaas
Resultaat: 200 EUR

Zilveren tulpenvaas begin 20e eeuw. 7 armig. 29x18 cm. Cond.: G

Picasso
Resultaat: 200 EUR

Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G

Gouache op papier, steenhouwers
Resultaat: 200 EUR

Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U

Stilleven met kruiken
Resultaat: 200 EUR

Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U

Klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R

Scheepskist
Resultaat: 200 EUR

Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.

grenen houten kast
Resultaat: 200 EUR

Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970

6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.

sofa
Resultaat: 200 EUR

Grote gestoffeerde mahonie bank ca. 1880. 83x192x90cm.

Villeroy en Boch
Resultaat: 200 EUR

Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd

3 sierschotels
Resultaat: 200 EUR

3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.

3 Imari bordjes
Resultaat: 200 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

v. Beek, stadsgezicht A'dam
Resultaat: 190 EUR

Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U

M. Rok, uitbloeiende kastanjes
Resultaat: 190 EUR

Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.

Chinese kast
Resultaat: 190 EUR

Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m

sieraden doos
Resultaat: 180 EUR

Zilveren sieraden doos, 420 gram sterling 925/000 (1970)

olieverf A. Franke
Resultaat: 180 EUR

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 178x133cm.

Gesig. F.B., landschap met koeien
Resultaat: 180 EUR

Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G

Cassette
Resultaat: 180 EUR

Cassette met bestek

Cassette
Resultaat: 180 EUR

Cassete kist, met delen bestek gemerkt: Robbe&Berking

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henry Deux jachtbuffetkast met 4 bewerkte panelen. Onder 2 deuren met honden, boven met bloemen. 124x50x247cm.

5 stoelen
Resultaat: 180 EUR

5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie

hoekkast grenen
Resultaat: 180 EUR

Antieke grenenhouten Engelse hoekkast met 4 gepaneelde deuren ca. 1880. 100x57x215cm.

Theetafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten barok theetafel met afneembaar dienblad en aan beide zijden een uittrekbaar schapje. ca. 1920 85x51x78cm.

Jacht barometer
Resultaat: 180 EUR

Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.

Mah.klepsecretaire
Resultaat: 180 EUR

Mahonie houten klepsecretaire 19e eeuw. 110x52x143cm.

Eikenhouten mechelse eethoek
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.

Imari bord
Resultaat: 180 EUR

Imari bord

3 borden
Resultaat: 180 EUR

3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.

Zilv. beugeltas
Resultaat: 170 EUR

Zilveren beugeltas Duits gekeurd.800/000 ca. 1900, 17x15cm.

Inktstel
Resultaat: 170 EUR

Zilveren inktstel jugendstil in mahoniehouten houder

3 kalenders
Resultaat: 170 EUR

3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.

Fleischmann 7897 N "piccolo"
Resultaat: 160 EUR

Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....

Jugendstil noten wandkastje
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.

tafel beschilderd
Resultaat: 160 EUR

Tafel beschilderd met bijbelse voorstelling, opstanding uit het graf.(beschilderd door Gerard Huttinga). 135x80x100cm.

Pub klok
Resultaat: 160 EUR

Engelse pubklok,ø38cm,

Dressoir
Resultaat: 160 EUR

Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.

Bisquit porseleinen orkest 8x
Resultaat: 160 EUR

Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.

2 borden
Resultaat: 160 EUR

2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 150 EUR

14krt. gouden vestzakhorloge ca. 1880, sleutelopwinding, cilindergang, achterkant gegraveerd. Incl. ketting en 2 sleutels

18krt. Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 150 EUR

18krt. Gouden vestzakhorloge. ca.1880 secondenwijzer sleutelopwinding, ankergang. aan ketting

14krt. Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 150 EUR

14krt. Gouden vestzakhorloge ca. 1900,cilindergang, achterkant gegraveerd met springend paard, met kroon en secondenwijzer

Hanger met parel en briljant
Resultaat: 150 EUR

Hanger WG 750/000 met chocoladebruine tahiti parel 11mm en 35 briljanten 0.18ct,W/SI, 3.8gr.

Jean Martin
Resultaat: 150 EUR

Jean Martin, olieverf op linnen,klaprozen, cond.U 40x50 cm

Gesign. H.Hermans
Resultaat: 150 EUR

Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.

E. Rabbers, stilleven
Resultaat: 150 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U

Minitrix 12127 locomotief
Resultaat: 150 EUR

Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.

Groot kavel modeltrein benodigdheden
Resultaat: 150 EUR

3 Dozen diverse modeltreinbenodigdheden o.a; ca. 8 modelhuisjes en 5 zakken decoratiematerialen. 5 Transformators van Minitrix en Titan. 1x Marklin decoder s 88. rails, schakelaars, doosje met elect...

linnenkast grenen
Resultaat: 150 EUR

Grenenhouten linnenkast. 157x60x194cm.ca.1900

mahonie stoel
Resultaat: 150 EUR

Mahonie armfauteuille ca.1860. 64x72x105cm.

Noten vrijslinger
Resultaat: 150 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.

blauwe sofa
Resultaat: 150 EUR

Blauwe sofa met aan de zijkanten bestoken panelen,in renesaince stijl. 184x87x75cm. massief eiken omstreeks 1900

Cartelklok
Resultaat: 150 EUR

Zweedse cartelklok ca.1940

Eikenhouten kast
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Mechelse glasvitrine ca. 1880

plateel
Resultaat: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

3 Imari borden
Resultaat: 150 EUR

3 Imari borden

Stel Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Stel Imari vazen

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Jan Toorop, maria met kind
Resultaat: 140 EUR

Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M

Intellibox Basic met handboek
Resultaat: 140 EUR

Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.

Boeddha vrouw
Resultaat: 140 EUR

Boeddha, metaal,H 45cm.

kapstok
Resultaat: 140 EUR

Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.

Reiswekker
Resultaat: 140 EUR

Reiswekker,H 9x ø7cm.

Stel zeskantige Imarivazen
Resultaat: 140 EUR

Stel zeskantige Imarivazen

Art Deco lamp
Resultaat: 140 EUR

Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G

Meissen servies
Resultaat: 140 EUR

20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G

Hollandse winter
Resultaat: 135 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter 18x24cm. Cond.: U

Frans Hoos, boerenhoeve
Resultaat: 135 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, boerenhoeve met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop

Eettafel
Resultaat: 130 EUR

Ovale mahoniehouten eettafel 76x133x98cm.

doos lepeltjes
Resultaat: 125 EUR

Doosje met 12 antieke Hollandse zilveren lepeltjes,

Berthy
Resultaat: 125 EUR

Gesig. Berthy (Frankrijk ca. 1900), aquarel op papier, Art Nouveau damesportret, 30x18cm. Cond.: U

Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers
Resultaat: 125 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U