Tinnen kraantjeskan ca. 1970 H:39cm. Oude eierkoker gem. G. Whitfield 26xØ14cm.
Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.
Kistje van hout bekleed met krokodillenleer begin 20e eeuw. 25x29x17cm.
Antiek schildpad sieradendoosje uit 1883 met zilver en opschrift: Olympia Deventer 1883, beschadigd. 16x8x5cm.
2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm
Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.
Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard
Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.
Houten kruis met zilveren Corpus Christie, Frankrijk ca. 1880, 42x12x18cm.
Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.
3 Stempels van hout, 1x apostel, 1x kerkelijk, 1x Maria met kind