Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Tafel beschilderd met bijbelse voorstelling, opstanding uit het graf.(beschilderd door Gerard Huttinga). 135x80x100cm.
Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Blauwe sofa met aan de zijkanten bestoken panelen,in renesaince stijl. 184x87x75cm. massief eiken omstreeks 1900
Massief eiken wandgarderobe in de 60-er jaren gemaakt van een front van een dekenkist ca. 1780. 127x25x66cm.
4 Eetkamerstoelen ca. 1920 Chippendale stijl. Massief mahonie op gebogen poten uitlopend in klauwen. Schelpvormig kroontje met blauwe mohairstof
Bronzen ronde stationshanglamp rondgebogen geraveerd glas en 4 fittingen 70xØ28cm.Klein stukje glas onderin is weg.(niet storend)
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Engelse Windsor armleunstoel van kastanjehout, 19e eeuw. 56x45x114cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
Engelse eikenhouten armleunstoel Georg III ca 1800. Met uitneembaar kussen 59x50x96cm.
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Massief noten armfauteuille in Louis Seize stijl ca. 1880 op gedraaide poten. 57x61x83cm.
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Opklapbare mahoniehouten ronde etageretafel op 3-spant. eind 20e eeuw. Ø64x85cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Jugendstil vertinde wekker, met geslepen glas. (klein hoekje uit,rechtsboven). 15x8x8cm.
Vurenhouten regelateurklok met notenhout opgelegd ca.1900. Uurwerk gem. G.B. Gustaf Becker met origineel bovenstuk 100x40x18cm.
Massief beuken zwart stoeltje, Louis Quinze stijl met gebogen poten en rugleuning met een klein gestoken kroontje.
Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, Engelse stijl van het merk WUB 30x12x15cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 50xØ28cm.
2 Gestoffeerde stoelen kuipmodel, merk Gelderland, design Jan des Bouvrie 90x80x75cm.