Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel zeskantige Imarivazen
Resultaat: 140 EUR

Stel zeskantige Imarivazen

2 Imari kraagvaasjes
Startprijs 30 EUR

2 Imari kraagvaasjes

3 delen Imari
Resultaat: 25 EUR

3 Selen imari handbeschilderd met bloemdecor. 1x grote kom 14xØ26cm. 1x vierkante vaas 12x12x28cm. 1x grote bloempot 20xØ23cm.

2 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

2 Imari borden handbeschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw Ø20cm.

2 Vaasjes
Geen vanafprijs

2 Vaasjes Gouds plateel

Twee vazen
Resultaat: 30 EUR

1 Vaas Regina - Gouda, 1 vaas Tiny - Gouda

marmeren paard met dame
Startprijs 1.200 EUR

Groot Art Nouveau paard met naakte dame van albast 45x46x12cm. ongesig. Cond.: G

Kunstwerk diverse hoofden
Startprijs 200 EUR

Modern kunstwerk gesig. YEPH 1984. Voet van gebeeldhouwd beton. gezichten van gegoten kalkverbinding. (kleine beschadigingen). 67x15x15cm. Cond.: G

Platelen bord
Startprijs 40 EUR

Platelen bord Gouda Rhodian

E. Patris aardewerken portret
Geen vanafprijs

E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R

8 Schaaltjes
Startprijs 70 EUR

8 Parelmoer schaaltjes op voet

Tableau
Startprijs 300 EUR

Porseleinen wanddecoratie, porseleinen fles

3 kunstvoorwerpen aardewerk
Resultaat: 45 EUR

3 Kunstvoorwerpen aardewerk. 1x plaquette met paarden gesig. met glazuur. 20x28x2cm. Cond.: U. 1x plaquette met reigers gesig. Ruscha Reiher. 24x18x2cm. Cond.: U. 1x schaaltje speksteen met bloem inge...

2 delen glaswerk
Geen vanafprijs

2 Delen glaswerk. 1x pathe de verre vermoedelijk Frankrijk. 3xØ15cm. Cond.: U. 1x cactuspotje (Leerdam). 2,5xØ3,8cm. Cond.: U

vrouw met aap
Startprijs 10 EUR

Bisquit porseleinen figuur vrouw met aap

jubilarisbord 50 jaar
Startprijs 150 EUR

Jubilaris bord 50 jaar Makkum ø34cm.

2 Vazen
Startprijs 55 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

Vaas
Startprijs 30 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Delftsblauwe dekselvaas

Jubilaris bord
Startprijs 150 EUR

Jubilarisbord met paradijsvogel omstreeks 1988

Art Deco lamp
Resultaat: 140 EUR

Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G

Pennenschaal
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil bronzen pennenbakje met liggende vrouw, in oude look 35x19cm.

Kunstglazen vaas
Geen vanafprijs

Vaas van kunstglas ca. 1920 H:17cm. Økraag: 21cm. Cond.: U