Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G
3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.
6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.
3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)
2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U
4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.
Arnhems plateel vaasje begin 20e eeuw(afgebeeld een haan + B.S. 1020). H14cm.x Ø10cm
Mokka servies ca. 1900 naar Weens voorbeeld van 1800. Gedecoreerd met bloemendames en vergulde greepjes. Melkkannetje gerestaureerd.