Grote blauwe aardewerken schotel. Engels met een stadsdecor. gem. Victoria Wade J. Sonstone 20e eeuws. H:12cm
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
1x Groene opaline vaas beschilderd met bloemen. 25xØ11,5cm. 1x klein ovaal spiegeltje met bloemen. 18x10,5cm
Kavel keulse potten met blauw beschilderd. diverse afm. middel groot.
Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G