02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

2 pors. beeldjes
Startprijs 60 EUR

2 Wit-blauw gekleurde porseleinen beeldjes van een jongen- en meisjefiguur. Duits 19e eeuw (1 armpje ontbreekt).H23x10x7.5cm

Villeroy en Boch
Resultaat: 200 EUR

2 dekselvaasjes
Startprijs 100 EUR

2 Aardewerken dekselvaasjes , onder glazuur beschildering

3 delen aardewerk
Geen vanafprijs

Keramiek stukje
Startprijs 100 EUR

Keramiek stukje gesig. N.F. 2e helft 20e eeuw. 11x11cm.

Vaas
Startprijs 500 EUR

Glazen vaasje
Startprijs 300 EUR

Glazen Jugendstil vaasje, mooie kwaliteit. 13x18,5xØ13cm. Cond.: G

Glazen karaf
Startprijs 25 EUR

Glazen karaf

2 spreukborden
Resultaat: 80 EUR

Twee blauw aardewerk spreukborden gemerkt Makkum 28 cm.

Koffiekan, Meissen zwiebel muster
Startprijs 100 EUR

Koffiekan Meissen zwiebel muster

Jus kom
Startprijs 80 EUR

Juskom Meissen zwiebel muster

13 delen glaswerk
Geen vanafprijs

13 Delen glaswerk. 1x Boheems gegraveerd schaaltje (blauw decor), 2 chipjes. 2x14cm. 1x Art Deco dekselschaal, 1 chip. 17xØ16cm. 1x dekselschaal Art Deco 12xØ19cm. . 10x glazen met goudrand. 5xØ10cm.

Schaal
Resultaat: 40 EUR

Imari schaal met geschulpte rand ø21cm.

Dekselvaas
Startprijs 140 EUR

Een Fam Verte Chinees porseleinen dekselvaas 40 cm (schade)

Set groene vazen
Startprijs 90 EUR

Groenkleurige vazenset van kunstglas, nieuw. Div. afm.

14 delen glaswerk
Geen vanafprijs

14 Delen glaswerk(oud). 1x Lalique parfumflesje(beschadigd) 7xØ3cm. . 6x lampekappen 11xØ14cm. 3x persglas bloemmotief 14x14x6cm. 4x kerstballen(1 kapot) 13xØ7cm.

Karaf van kristal
Resultaat: 30 EUR

Karaf van kristal met compositie begin 20e eeuw. 28xØ15cm. Cond.: G

Doosje van been
Resultaat: 25 EUR

Doosje van been, 2e helft 20e eeuw. 15x7x5cm. Cond.: G

Vaas
Startprijs 500 EUR

Schaal
Resultaat: 40 EUR

Germonde presenteerblad (Frankrijk) met gebrandschilderde glazen plaat. 64x26cm. Cond.: G

doosje met 12 ivoren figuren
Geen vanafprijs

12 Antiek ivoren figuren(Afrikaanse portretten). h:6,5cm. Cond.: G

4 deel ivoren bestek
Resultaat: 80 EUR

4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.

Clown als fles
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Pierrot Duits (gemerkt), begin 20e eeuw. 16,5x8cm. Cond.: G

Clown als lamp/verstuiver
Startprijs 100 EUR

Porseleinen Pierrot met vaasje (en lampje geintergreerd), begin 20e eeuw. Frankrijk, gemerkt. 15x8x13cm. Cond.: U

Clown
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen Pierrot Art-Deco Duitsland (6084). 15,5x12x8cm. Cond.: G

Pierrot
Startprijs 120 EUR

Pierrot vaasje begin 20e eeuw. beschadigd, gemerkt. 22x11x8cm. Cond.: R

Dekseldoosje
Resultaat: 60 EUR

Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G

peper & zout stelletje
Startprijs 50 EUR

Poreselinen mosterd, peper en zout setje (Art-Deco), voorstellend drie konijntjes. 10,5x8x14cm. Cond.: G

2 x Goebel trein
Startprijs 100 EUR

2 Treintjes van Goebel. 5x5x3cm. Cond.: U

Figuur
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen clown, beschadigd(gemerkt L met kroontje). Gelijmd. 26x11cm.

2 messenleggers
Startprijs 50 EUR

2 Porseleinen messenleggers ca. 1920 van liggende clowns.

Grote clown
Startprijs 150 EUR

Keramieken pierrot gem. Tjechoslowakije 1e helft 20e eeuw. beschadigd. 28x20x14cm. Cond.: S

Bisquit porseleinen orkest 8x
Resultaat: 160 EUR

Carrousel messing vernikkeld
Geen vanafprijs

3 aardewerk delen
Resultaat: 35 EUR

3 Deel aardewerk, 1x zout en peperset Art Deco. dobbelsteen motief,10x5x5cm. . 1x sinaasappelpers (Japan). 12xØ13cm. 1x zout, peper en mosterdset Art Deco. 7x11x9cm.

blauwe wandplaquette
Resultaat: 70 EUR

wandplaquette dorpsgezicht
Geen vanafprijs

Handbeschilderde aardewerken wandplaquette. voorstelling dorpsgezicht ca. 1960-1970, 41x56cm.

4 Chinese blauwe schotels
Startprijs 80 EUR

4 Chinese blauwe schotels, ca. 1800

Chinees blauw dekselpotje
Startprijs 30 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900

3 Chinese blauwe schotels
Startprijs 120 EUR

3 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws,

2 chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

2 chinese schotels

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 375 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws

bord groot
Resultaat: 330 EUR

3 tegels
Startprijs 30 EUR

3 tegels Makkum, diverse afbeeldingen. Rond 1970

Plaquette Jozef
Startprijs 190 EUR

Beschilderde porseleinen religieuze plaquette van Jozef met kindje Jezus 19e eeuws.

2 delen keramiek
Geen vanafprijs

Vaas Mobach Utrecht. beschadigd 16xØ17cm. . vaas gesig. (Frankrijk). 17xØ11cm. Cond.: U

3 delen keramiek
Geen vanafprijs

3 Delen keramiek Art Deco begin 20e eeuw. gemerkt. 18xØ11cm en 15xØ11cm.

Inka Klinckhard comp. van handen
Geen vanafprijs

Inka Klinckhard comp. van handen (klei). 21x11x11cm. Cond.: U

Keramiek vaas
Geen vanafprijs

Keramiek vaas 2e helft 20e eeuw. gemerkt. (pelikaan afgeb. en genummerd). 30xØ13cm. Cond.: G

3x Petrus Regout
Resultaat: 50 EUR

Romeinse oliekruik + mal
Startprijs 100 EUR

Aardewerken kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Keramisch kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G

2 Jugendstil vaasjes
Geen vanafprijs

2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U

Doosje met 8 messenleggers
Resultaat: 25 EUR

Doosje met 8 messenleggers. Aardewerk met monogram HA. begin 1900. 6,5x1,5x1cm. Cond.: G

Divers porselein
Startprijs 60 EUR

Divers klein Chinees blauw porselein

5 keramische vazen
Resultaat: 25 EUR

5 Keramische vazen 30-er en 50-er jaren, 1 Mobach beschadigd. div. afm. Cond.: G

Tabakpot
Startprijs 25 EUR

Aardewerken tabakspot met koperen deksel, beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw 27xØ19cm.

5 borden + portret
Resultaat: 10 EUR

5 aardewerken borden en een klein portretje van een kindje

4 aardewerken potten
Resultaat: 15 EUR

4 diverse blauwe aardewerken potten

Paraplubak
Startprijs 40 EUR

Blauw aardewerken paraplubak eind 20e eeuw, met bloemdecor beschilderd 60xØ25cm.

2 borden
Resultaat: 15 EUR

2 blauwe borden, paard en wagen (Petrus Regout en Delft)

2 Opaline vaasjes
Startprijs 90 EUR

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900

2x Frans vaasje
Startprijs 10 EUR

2 Handbeschilderde Franse vaasjes 1x beschilderd met bloemdecor 1x jongeman met een bloemenmand ,en melkkannetje.

Imari bord rood
Startprijs 40 EUR

Groot aardewerken schotel in Imari stijl beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw 8xØ41cm.

2x tulpenvaas zwart
Startprijs 20 EUR

2 Glazen tulpenvazen zwart, nieuw. 8x8x40cm.

2x tulpenvaas wit
Startprijs 20 EUR

2 Glazen tulpenvazen wit met zwart, nieuw. 10x30cm.

2x zwarte vaas
Startprijs 40 EUR

2 Bloemenvazen van zwart kunstglas, nieuw 27xØ11cm.

Imari schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Ovaal Imari schaaltje, omstreeks 1900, lengte 20cm.

Kaststel 3 delig
Startprijs 30 EUR

Kaststel 3 delig, Delfts bont, 70-er jaren

Aardewerk
Geen vanafprijs

Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.

orenvaas
Startprijs 10 EUR

Platte orenvaas, Italië ca. 1980

6 apothekerspotten
Geen vanafprijs

6 Aardewerken apothekerspotten. 3x handbeschilderd met puto en opschrift 27,5xØ13cm. 3x potjes met messing deksel. Handbeschilderd met puto's en opschrift. Gem. CIBA-Geigny 12xØ8cm.

2 schenkkannen
Geen vanafprijs

2 Aardewerken handbeschilderde schenkkannen. Beschilderd met bloemdecor. Gem. CIBA-Geigny A.G. Bazel. 18x22x15cm.

Imari kaststel
Geen vanafprijs

3 borden
Geen vanafprijs

3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.

2 borden
Geen vanafprijs

1x Hutschenreuter April bord met duivendecor Ø23cm. 1x Makkums bordje met opengewerkte rand en fruitdecor. Ø20cm.

3 delig kaststel
Resultaat: 40 EUR

3 Delig aardewerken kaststel gem. Makkum. Handbeschilderd met bloemdecor ca. 1970. H.:32cm.

Bavaria vaas
Startprijs 50 EUR

Grote kraagvaas van Bavaria/Rehau. Handbeschilderd met vogeldecor. Gesig. G. Rothe 43xØ27cm.

2 Bauwe pors. sierborden
Startprijs 50 EUR

2 Blauwe sierborden met decor van fraaie landschappen, gemerkt Soceiteit Ceramique Maastricht ca. 1930 Ø23cm.

3 delig kaststel
Startprijs 40 EUR

3 delig kaststel delftsblauw, landschapsdecor. Eind 19e eeuw

Thee servies
Resultaat: 60 EUR

Thee servies 6 persoons Thuringer porselein omstreeks 1920

Set eierdopjes
Startprijs 40 EUR

6 Aardewerken eierdopjes op schotel met schillenschaaltje omstreeks 1920

Imari schaaltje
Startprijs 50 EUR

Ovaal Imari schaaltje, ø18cm. (lange zijde)

Imari schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Ovaal Imari schaaltje, ø17 cm.

Kat van kunstglas
Resultaat: 15 EUR

Kat van kunstglas, van binnen bewerkt met rode bloemen. 12x20cm.

Bokaal
Resultaat: 30 EUR

Kristallen bokaal met deksel

Glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke opaline kraagvaas en een kunstglas vaas

3 Glazen vazen
Startprijs 80 EUR

3 Glazen vazen

Schotel
Startprijs 40 EUR

Een Japans Imari schotel met lotusbloem,ø 20 cm

Duif
Resultaat: 35 EUR

Blauw glazen duif van kunstglas

Dolfijn
Startprijs 50 EUR

Blauw glazen dolfijn Kosta Boda

Parfum setje
Startprijs 40 EUR

Parfum setje, 3 delig groen glas

2x tulpenvaas
Startprijs 450 EUR

2 Aardewerken tulpenvazen met 4 bronzen puto's en 4 liggende bronzen leeuwen als poten. Elke vaas heeft 36 gaten voor de tulpen en is beschilderd met puto's en bloemen. 23x23x87cm.