2 Wit-blauw gekleurde porseleinen beeldjes van een jongen- en meisjefiguur. Duits 19e eeuw (1 armpje ontbreekt).H23x10x7.5cm
13 Delen glaswerk. 1x Boheems gegraveerd schaaltje (blauw decor), 2 chipjes. 2x14cm. 1x Art Deco dekselschaal, 1 chip. 17xØ16cm. 1x dekselschaal Art Deco 12xØ19cm. . 10x glazen met goudrand. 5xØ10cm.
14 Delen glaswerk(oud). 1x Lalique parfumflesje(beschadigd) 7xØ3cm. . 6x lampekappen 11xØ14cm. 3x persglas bloemmotief 14x14x6cm. 4x kerstballen(1 kapot) 13xØ7cm.
Karaf van kristal met compositie begin 20e eeuw. 28xØ15cm. Cond.: G
Germonde presenteerblad (Frankrijk) met gebrandschilderde glazen plaat. 64x26cm. Cond.: G
12 Antiek ivoren figuren(Afrikaanse portretten). h:6,5cm. Cond.: G
4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.
Porseleinen Pierrot Duits (gemerkt), begin 20e eeuw. 16,5x8cm. Cond.: G
Porseleinen Pierrot met vaasje (en lampje geintergreerd), begin 20e eeuw. Frankrijk, gemerkt. 15x8x13cm. Cond.: U
Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G
Poreselinen mosterd, peper en zout setje (Art-Deco), voorstellend drie konijntjes. 10,5x8x14cm. Cond.: G
Keramieken pierrot gem. Tjechoslowakije 1e helft 20e eeuw. beschadigd. 28x20x14cm. Cond.: S
3 Deel aardewerk, 1x zout en peperset Art Deco. dobbelsteen motief,10x5x5cm. . 1x sinaasappelpers (Japan). 12xØ13cm. 1x zout, peper en mosterdset Art Deco. 7x11x9cm.
Handbeschilderde aardewerken wandplaquette. voorstelling dorpsgezicht ca. 1960-1970, 41x56cm.
Beschilderde porseleinen religieuze plaquette van Jozef met kindje Jezus 19e eeuws.
Vaas Mobach Utrecht. beschadigd 16xØ17cm. . vaas gesig. (Frankrijk). 17xØ11cm. Cond.: U
3 Delen keramiek Art Deco begin 20e eeuw. gemerkt. 18xØ11cm en 15xØ11cm.
Inka Klinckhard comp. van handen (klei). 21x11x11cm. Cond.: U
Keramiek vaas 2e helft 20e eeuw. gemerkt. (pelikaan afgeb. en genummerd). 30xØ13cm. Cond.: G
Keramisch geglazuurd kunstvoorwerp 60-er jaren ongesig. Cond.: G
2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U
Doosje met 8 messenleggers. Aardewerk met monogram HA. begin 1900. 6,5x1,5x1cm. Cond.: G
5 Keramische vazen 30-er en 50-er jaren, 1 Mobach beschadigd. div. afm. Cond.: G
Aardewerken tabakspot met koperen deksel, beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw 27xØ19cm.
Blauw aardewerken paraplubak eind 20e eeuw, met bloemdecor beschilderd 60xØ25cm.
2 Handbeschilderde Franse vaasjes 1x beschilderd met bloemdecor 1x jongeman met een bloemenmand ,en melkkannetje.
Groot aardewerken schotel in Imari stijl beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw 8xØ41cm.
6 Aardewerken apothekerspotten. 3x handbeschilderd met puto en opschrift 27,5xØ13cm. 3x potjes met messing deksel. Handbeschilderd met puto's en opschrift. Gem. CIBA-Geigny 12xØ8cm.
2 Aardewerken handbeschilderde schenkkannen. Beschilderd met bloemdecor. Gem. CIBA-Geigny A.G. Bazel. 18x22x15cm.
3 Porseleinen borden met figurendecor van goede kwaliteit ca. 1983 Ø21,50cm.
1x Hutschenreuter April bord met duivendecor Ø23cm. 1x Makkums bordje met opengewerkte rand en fruitdecor. Ø20cm.
3 Delig aardewerken kaststel gem. Makkum. Handbeschilderd met bloemdecor ca. 1970. H.:32cm.
Grote kraagvaas van Bavaria/Rehau. Handbeschilderd met vogeldecor. Gesig. G. Rothe 43xØ27cm.
2 Blauwe sierborden met decor van fraaie landschappen, gemerkt Soceiteit Ceramique Maastricht ca. 1930 Ø23cm.
6 Aardewerken eierdopjes op schotel met schillenschaaltje omstreeks 1920
Kat van kunstglas, van binnen bewerkt met rode bloemen. 12x20cm.
2 Aardewerken tulpenvazen met 4 bronzen puto's en 4 liggende bronzen leeuwen als poten. Elke vaas heeft 36 gaten voor de tulpen en is beschilderd met puto's en bloemen. 23x23x87cm.