Klipoorstekers GG 585/000 met mabe parel 14mm, 12.5 gr.
Oorstekers GG 750/000 met zuidzeeparel, 10.5 mm, 3.8 gr.
Hanger PL 950/000 en 750/000 met diamant baquette 0.30 ct TW/VSI aan een ketting GG 750/000 L 42 cm.,10.2 gr.
Hanger PL950/000 en GG750/000 met een diamant druppel 0.41 ct.fancy yellow aan een ketting GG 750/000 L 42 cm.,7.4 gr.(voormalige verk.prijs €1.920.-)
Briljant hanger WG 750/000 met briljant 0.37 ct W/SI aan een ketting WG 750/000 ,L 42 cm.,7.4 gr.(voormalige verk.prijs €1.880,-)
Design saffier-briljant ring WG 750/000 met briljanten 0.44 ct TW/VSI, en saffieren 2.98ct voorzien van meesterteken,16.9 gr.(voormalige verk.prijs €3.796.-)
Klip oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.80 ct TW/VSI, 6 gr.
Hanger PL950/000,GG750/000 met een diamant hart 0.66 ct Fancy yellow/SI aan een dubbele ketting PL950/000 L 42cm.,16.3 gr
Zilveren vestzakhorloge ca. 1800, William-West, snek savonette. Geen orig. minutenwijzer sleutel ontbreekt
Klip oorstekers GG 585/000 met ieder 7 briljanten 0.30 ct TW/VSI 12.8 gr.
Klipoorstekers GG 750/000 met briljanten 0.12 ct TW/VSI, 8.8 gr.
Klapcreolen GG 585/000 met briljanten 0.76 ct W/SI 9.5 gr.
Klapcreolen GG 585/000 met diamant baquettes 1.01 ct W/SI, 6.4 gr.
Design hanger gesign.Otto Kern, Japis hart met GG750/000 oog, met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, L95 mm,159 gr. Uniek
Hanger GG585/000 met goudtopaas in navetteslijpsel, briljant 0.02ct TW/SI
Oorstekers GG585/000 met goudtopaas in navette slijpsel,met briljant 0.02ct 6.1 gr.
Ring WG585/000 ,18 oranje-bruine granaten, briljanten 0.52ct W/SI Ø55, 13.4 gr.
Saffier- briljant armband WG 585/000 met 20 gefacceteerde saffieren 1.16 ct en 28 briljanten 0.46 ct.W/SI L 18cm.,8.3 gr. met kast slot en veiligheidssluiting
Armband WG 585/000 met briljanten en diamant baquettes 4 ct.,W/SI ,L 19cm,16 gr.
Saffier-briljant armband WG 585/000 met 19 saffier cabochons 24 ct. en 38 briljanten 0.76 ct W/SI , L 18 cm.,19.7 gr.
Armband WG 585/000, met briljanten 5 ct. W/SI L 18.5 cm., 14.5 gr.
Hanger GG/WG 585/000 met een briljant 0.22 ct W/SI en een zuidzee parel 12.5 mm 6.6 gr.(voormalige verk.prijs €1.460.-)
Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt