Ivoren buste(antiek) van een Afrikaanse vrouw. fijn uitgewerkt. gesig. Dambi Lapes. Met console 24x10x10cm. Cond.: U
Etui met ivoren schrijfgerei 19e eeuws. (7 voorwerpen). Cond.: G
Antiek ivoren figuur, portret van een meisje, mooie kwaliteit. 20x10cm. Cond.: G
6 Delen antiek ivoor. 5x messenleggers 8,5x3x3cm. Cond.: U. 1x ivoren handvat van een wandelstok. 9,5xØ4cm.
Antiek ivoren borstbeeld. Afrikaans portret van een vrouw. 12x3x4cm. Cond.: G
2 stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G
Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren voet van een spelend meisje 23xØ10cm.
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.